Dziecko w masce antysmogowej

Maski antysmogowe, które przeznaczone są do codziennego użytkowania, mogą nosić zarówno dorośli, jak i dzieci (od 3 roku życia). Ochraniają one przed zanieczyszczeniami i wdychaniem szkodliwych substancji. Należy je jednak odpowiednio dobrać: szczególnie jeśli chodzi o ich rozmiar, filtry oraz dodatki ułatwiające ich użytkowanie. Dlatego też należy podjąć walkę ze smogiem.

Reading time: 4 min
Wanienka beaba w standardowym kolorze

Bez wątpienia wanienka oraz akcesoria do kąpieli są niezbędnym elementem wyprawki dla dziecka. Kąpiel noworodka czy też inne czynności pielęgnacyjne są często nie lada wyzwaniem dla mamy, zwłaszcza tej „świeżo upieczonej”, która nie nabrała jeszcze pewności siebie podczas opieki nad dzieckiem. Stabilna, o ergonomicznym kształcie, wyścielona wewnątrz miękkim oraz antypoślizgowym materiałem powinna być idealna do codziennych kąpieli zapewniając mamie i dziecku komfort i bezpieczeństwo. Warto więc przyjrzeć się bliżej wanience beaba by sprawdzić, czy będzie stanowiła dobry wybór na wyprawkę dla niemowlaka.

Reading time: 4 min

Zdjęcie wanienki shnuggle do kąpania niemowlątSprawdź recenzję wanienek Shnuggle! W gestii nowoczesnych rodziców ceniących sobie jakość, którzy kompletują wyprawkę dla swojego dziecka, leży to aby zakupione przez nich przedmioty były wygodne w użytkowaniu, ale też jak najbardziej funkcjonalne. Takimi właśnie są wanienki Shnuggle – będące idealnym rozwiązaniem dla tych rodziców, którzy stawiają na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i komfort dziecka.

Reading time: 5 min