Opublikowany w Nimowlę, Zdrowie dzieci

Czy Beaba Wanienka Camele’o mineral przyda się młodej mamie i jej dziecku?

Bez wątpienia wanienka oraz akcesoria do kąpieli są niezbędnym elementem wyprawki dla dziecka. Kąpiel noworodka czy też inne czynności pielęgnacyjne są często nie lada wyzwaniem dla mamy, zwłaszcza tej „świeżo upieczonej”, która nie nabrała jeszcze pewności siebie podczas opieki nad dzieckiem. Stabilna, o ergonomicznym kształcie, wyścielona wewnątrz miękkim oraz antypoślizgowym materiałem powinna być idealna do codziennych kąpieli zapewniając mamie i dziecku komfort i bezpieczeństwo. Warto więc przyjrzeć się bliżej wanience beaba by sprawdzić, czy będzie stanowiła dobry wybór na wyprawkę dla niemowlaka.

Charakterystyka, wymiary i ciekawe możliwości

Wygoda i bezpieczeństwo podczas kąpieli dziecka są priorytetem. Produkty omawianej marki wyróżniają się najbardziej wygodnymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, które skutecznie ułatwiają codzienną opiekę nad dzieckiem. Dlatego też mineral wanienka została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wygodę i bezpieczeństwo podczas kąpieli niemowląt, a także starszych dzieci.

Beaba wyróżnia się:

 • wysokiej jakości wykonaniem z mocnego tworzywa bezpiecznego dla dzieci;
 • ergonomicznym kształtem o szerokich krawędziach;
 • łagodną kolorystyką i nowoczesnym wyglądem (pastel);
 • miękkim, satynowym i antypoślizgowym materiałem we wewnątrz;
 • wyposażeniem w korek i odpływ odprowadzający wodę oraz uchwyt na słuchawkę prysznicową.

Wymiary, rozmiary oraz waga:

 • 820 x 550 x 290 mm (82 x 55 x 29 cm)
 • 2680 gram

Dodatkową zaletą jest to, że można ją mocować na uchwytach lub stojaku z tej samej serii (uniwersalny Beaba). Montaż na stojaku jest bardzo prosty i pozwala zwiększyć komfort podczas kąpieli dziecka, do którego nie trzeba się już tak schylać, dając chwilę wytchnienia dla kręgosłupa. Poza tym do zestawu można dokupić specjalny hamak podtrzymujący główkę niemowlaka w bezpiecznej pozycji. Higiena dziecka jest niezwykle istotna!

Wanienka na stojaku jest całkowicie stabilna. Można ją postawić w wannie, pod prysznicem czy pokoju, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę dziecku i sobie. Oszczędzasz także czas.
W związku z tym, że wanienka i przewijak beaba są kompatybilne ze stojakiem z tej serii, to można ich zamiennie do niego mocować, co znacznie ułatwia zagospodarowanie przestrzeni nie tylko w łazience, ale również w pokoju niemowlaka. Idealne dla wszystkich rodziców.

Cena i opinie

Cena produktu to wydatek rzędu 174 – 200 zł. Nie należy więc do najtańszych, ale biorąc pod uwagę opinie jej użytkowników, to jest tego warta.

Produkt jest ceniony za wysoką jakość wykonania, ładny design, stabilność oraz wygodę i praktyczność. Oznacza to, że wanienka posiada bardzo dobre opinie – znajdziesz je w Sieci.

Sprawdź filmik na Youtube i inne ciekawe poradniki:

Strony warte odwiedzenia (sprawdzaj aktualne promocje i nowości):

Oficjalny fanpage Facebook Beaba.

Oficjalna strona Beaba Polska.

Co jeszcze się przyda? Polecamy ciekawe dodatki na zakupy

Wanienka to oczywiście rzecz najważniejsza podczas kąpieli niemowlaka. Jednak warto również zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria do kąpieli, dzięki którym mycie dziecka będzie nie tylko bardziej komfortowe i bezpieczne, ale dostarczy mu wiele radości. Mogą się też przydać zabawki dla niemowląt, krzesełka do karmienia, zabawki edukacyjne, ubrania ciążowe, książki dla dzieci, nosidełka i chusty, butelki, łóżeczka, śliniaki, torby, ręczniki, wózki, dekoracje, poduszki, kocyki, plecaki, pościel, pieluszki, smoczki, puzzle czy też ubranka.

Warto więc zaopatrzyć się dodatkowo w termometr do kąpieli, dzięki któremu będziemy mieli pewność, że woda ma odpowiednią temperaturę do kąpieli Twoich dzieci. Z kolei zabawki do kąpieli z całą pewnością umilą dziecku kąpiel.

Beaba Stojak Camele’O Mineral marki Beaba

Praktyczny stojak

Codzienne kąpiele niemowlaka nie muszą stanowić dodatkowego obciążenia dla kręgosłupa. Wystarczy proste rozwiązanie znacznie ułatwiające kąpiele dziecka – stojak do wanienki, który po połączeniu z nią tworzy stabilną, integralną część. Nowy stojak posiada antypoślizgowe stopki, jest lekki oraz wygodny do przenoszenia czy przestawiania, przez co bardzo praktyczny. Kup cały zestaw – korzystanie z takiego stojaka jest niezwykle przydatne. Takie zestawy to świetna rzecz!

Wkładka Do Kąpieli Dla Niemowląt

Leżaczek do kąpieli

Wkładka do kąpieli jest niezwykle pomocna podczas kąpieli niemowlaka, znacznie ją ułatwiając. Innowacyjna i wysokiej jakości wkładka – leżaczek może okazać się więc niezastąpiona podczas kąpieli dziecka. Jednocześnie, zastosowanie takich i podobnych technologii znacząco ułatwia sprawę. Takie leżaczki to świetny prezent!

Wkładka dla niemowląt cechuje się:

 • wysokiej jakości wykonaniem;
 • pokryta innowacyjnym materiałem MESH, idealnie dopasowującym się do ciała dziecka zapewniając mu maksymalny komfort i bezpieczeństwo;
 • w kontakcie z wodą niemal natychmiast przyjmuje jej temperaturę;
 • zdejmowany pokrowiec można prać w temp. 30 stopni, szybko też schnie.

Przewijaki – okazje prezentowe

Przydatny przewijak

Przeijaki są niezbędne do pielęgnacji niemowlaka. Przydaje się jako wyprawka. Dzięki niemu maluszek wygodnie i bezpiecznie leży podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, ułatwiając tym samy mamie ich wykonanie.

Przewijak camele’o beaba będzie pasował nie tylko do stojaku tej serii, ale również można go umocować na łóżeczku, komodzie czy wannie, co zwiększa jego praktyczność. Dziecko leży bardzo pewnie.

Ponadto przewijak został wyposażony w boczne szufladki na przybory do przewijania, a także miękki, dwustronny, zdejmowalny oraz łatwy do czyszczenia materacyk z PCV. Warto kupić wanienkę i przewijak – takiego przewijaka nie może zabraknąć! Wykorzystywanie tego przedmiotu jest niezwykle wygodne. Każda mama będzie z niego zadowolona, będzie przydatne także dla taty. Idealne rozwiązanie dla Twojego dziecka. Śmiało możemy powiedzieć, że warto w to zainwestować.

Przydadzą się także lalki i akcesoria do butelek czy kąpielowe, przebrania, suszarki, torebki, kosze, pudełka, środki higieniczne, termosy turystyczne, gryzaki, organizery, kosmetyki niemowlęce, gry, projektory, lampki, maty, pojazdy, śpiworki, nocniki, skarpety, kubki, walizki, instrumenty muzyczne, fotele, skarpetki, karmienie dziecka, przytulanki, półki, kojce, lunchboxy, rożki, podkłady, klocki, karty, rowery, naklejki ścienne, termometry, samochody drewniane, dywany, meble, podgrzewacze, czy też otulacze. Masz wiele możliwości, prezenty mogą być przeróżne, a lista może być bardzo długa.

Podsumowanie i sprawdzone informacje

Biorąc pod uwagę wysoką jakość i praktycyzm omawianych produktów z całą pewnością można stwierdzić, że wanienka camele jest bardzo dobrym wyborem na wyprawkę dla dziecka. Możliwość zastosowania dodatkowych akcesoriów tej linii sprawi, że codzienna pielęgnacja niemowlaka będzie łatwiejsza, wygodniejsza, a także bezpieczna. Zainwestuj w wanienkę Cameleo Beaba.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,40 out of 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *