Zdrowe odżywianie się

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: kasiunia »

Jeśli będziemy zdrowo się odżywiać to możemy liczyć na długie życie w zdrowiu. Czy to oznacza ,że przygotowywane potrawy mają nie być smaczne? Wręcz przeciwnie , możemy stosować produkty zdrowe i smaczne. Bardzo ważną rolę w naszej kuchni powinien odgrywać olej rzepakowy, ba już samo picie oleju rzepakowego jest zdrowe. Pamiętajmy o tym i korzystajmy z dobroci jakie daje olej rzepakowy.

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: masala »

Jeśli chodzi o apteki sieci DOZ to warto też wiedzieć, że mają oni w ofercie nutridrinki w najlepszych cenach na rynku. Przy cięższych chorobach - takich jak na przykład grypa czy covid, kiedy chory nie ma apetytu - warto pomyśleć o zakupie nutridrinków. Są to nutridrinki takie jak Fresubin czy Nutrica.

Lejdi
Posty: 70
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm

Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Lejdi »

Przede wszystkim zdrowe odżywianie polega na tym, by do przyrządzania potraw wybierać zdrowe produkty. Ja bardzo lubię naturalne dodatki, które wzbogacają smak a jednocześnie są zdrowe i ich spożywanie przynosi korzyści dla organizmu. Bardzo często do przygotowywania posiłków wykorzystuję octy balsamiczne. Świetnie sprawdzają się jako dodatek do sałatek i warzyw, można je także wykorzystać do zrobienia marynaty do mięsa.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: tamara »

Warto robić zakupy online. To nie tylko tańsze - ale także bardzo wygodne. W sklepach online można znaleźć wiele ciekawych ofert - na przykład tu: a-manada/pl/inhalator-bobo-neb-kompresorowy-tlokowy-1-sztuka-2 . Myślę, że znajdziecie coś dla siebie.

Drzazga
Posty: 52
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:58 pm

Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Drzazga »

Zdrowe odżywianie wymaga wsparcia odpowiednimi napojami. Mam na myśli nie tylko, a raczej więcej niż wodę ze zdrowych źródeł ale pradawny napój jakim jest herbata. Mam tu na myśli jeszcze mało znane w Polsce herbaty Pukka. Pukka to wspaniałe mieszanki różnych odmian herbat i ziół z całego świata. Ekologiczna produkcja odbywa się w zgodzie z ochroną środowiska. Idea powstania herbat Pukka opiera się na czterech starożytnych zasadach ajurwedyjskich, które nazywamy Nasieniem Mądrości - prawdą, szacunkiem, czystością i wysiłkiem. Zobaczcie jakie ich bogactwo znajdziecie w ZielonySklep/pl zielonysklep/com/herbaty-pukka

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Zafira »

Odżywiamy się zdrowo, gdy kupujemy produkty w sprawdzonych oraz poleconych sklepach. Ostatnio znajoma chwaliła się zakupami z Zakładów Mięsnych Karol. Wędliny są faktycznie wyśmienite i niesamowicie aromatyczne. To ze względu na autorską recepturę oraz zawsze świeże i specjalne wyselekcjonowane mięso.