gabinet medycyny estetycznej

tomekkk
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:10 pm

gabinet medycyny estetycznej

Post autor: tomekkk »

Na jakie zabiegi kosmetyczne najlepiej postawić? Czego teraz klientki najbardziej oczekują od takich miejsc?

rusinka
Posty: 40
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:09 pm

Re: gabinet medycyny estetycznej

Post autor: rusinka »

Ja postawiłam na system do modelowania większych partii ciała, na co miałam najwięcej zapytań. A dokładnie to postawiłam na lightderm/pl/infrared-rf-vacuum-roller-slimming-machine-vs-iii-pro/ . Prosta obsługa, wygoda dla klienta, podczas zabiegu, a dzięki połączeniu różnych technologii, można osiągnąć dużą wydajność i oczekiwane efekty.

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: gabinet medycyny estetycznej

Post autor: djonka »

Z modelowania sylwetki to bienkowscyclinic/pl/zabiegi/modelowanie-sylwetki/ ma swietne zabiegi :) kompleksowo je dobieraja specjalisci tak by przy danej figurze osiagnac maksymalnie wymarzone efekty :)

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: gabinet medycyny estetycznej

Post autor: lunko »

W każdym takim gabinecie medycyny estetycznej potrzebna jest specjalistyczna odzież dla lekarzy i pielęgniarzy. Tutaj odziezdlamedyka/pl/brand/7-iguanamed macie ofertę na taką odzież wygodną, wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Polecam bo jestem z niej zadowolona.

tutsi
Posty: 115
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: gabinet medycyny estetycznej

Post autor: tutsi »

a może ktoś z Was kojarzy Magiczną Klinikę ? W mojej ocenie to jeden z najlepszych gabinetów medycyny estetycznej jaki znam. Wysoki poziom obsługi klienta, niewysokie ceny zabiegów, doświadczeni lekarze. Fajne jest też to, ze prowadza mobilną działalność i przyjmują pacjentów w wielu miastach w kraju.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: gabinet medycyny estetycznej

Post autor: Maczko0 »

A depilacja laserowa? W klinikamiracki/pl/mapa-zabiegow/depilacja-laserowa-gliwice/ robiłam w zeszlym roku i jestem zachwycona. Już zapomniałam jak to jest mieć podrażnienia po goleniu!

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: gabinet medycyny estetycznej

Post autor: marysia »

O dokładnie, tak jak wyżej wspomniano - depilacja jest naprawdę super i też rekomenduję. W szczególności jeśli cierpcie na hirsutyzm. Tutaj easywaxing/pl/pl/blog/hirsutyzm-jedna-ze-spraw-damsko-meskich/ znajdziecie bardzo wyczerpujący artykuł na ten temat - warto się z nim zapoznać.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: gabinet medycyny estetycznej

Post autor: arabica »

Doskonale się sprawdza, bo ja ostatnio znalazłam niezłą klinikę medycyny estetycznej oraz kosmetologii w Gliwicach. A mam tutaj na myśli medestetic-gliwice/pl/zabiegi/epilacja-laserowa - jest to niebywałe miejsce, dające możliwość wykonania najróżniejszych zabiegów. Ja akurat chce na początek zapisać się na epilację laserową.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: gabinet medycyny estetycznej

Post autor: kasiunia »

Jak na razie nie jestem przekonana do zabiegów estetycznych. Po prostu wydaje mi się ,że ich póki co nie potrzebuję ale jak to się mówi nigdy nie mów nigdy.Jak na razie w kwestii podkręcenia urody korzystam ze sztucznych rzęs, do noszenia których przekonała mnie koleżanka z pracy. Ostatnio zakupiłam duopak - darmarsklep/pl/sztuczne-rzesy-na-pasku/ardell-d11-sztuczne-rzesy-na-pasku-klej to zestaw rzęs oraz kleju, gotowe do użytku.

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: gabinet medycyny estetycznej

Post autor: djonka »

wszystko zalezy co chcesz zrobic. moja mama podniosla sobie gorna powieke. zabieg robila u pani dr Doroty Żukowskiej.