Zabieg z osoczem bogatopłytkowym

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 472
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Zabieg z osoczem bogatopłytkowym

Post autor: Perseuko »

Siemka! Korzystaliście już może z zabiegów estetycznym z użyciem osocza bogatopłytkowego? Ostatnio sporo się nad tym zastanawiam, jednak nie mogę nic konkretnego znaleźć. Macie może jakieś propozycje? Jak na razie jedynie moja siostra poleciła mi tą stronę https://cmeik.pl/oferta/osocze-bogatoplytkowe/ . Sama korzystała z ich usług i mówi, że jest naprawdę zadowolona z efektów. Warto?
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Re: Zabieg z osoczem bogatopłytkowym

Post autor: Krecha »

Ja miałam taki zabieg wykonywany w kn-estetic/pl/zabiegi/kn-estetic/pl/zabiegi/ i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio zabrałam moją mamę na taki zabieg i również jest zadowolona. Bardzo lubię ten gabinet bo mają mnóstwo zabiegów w swojej ofercie a przede wszystkim doświadczenie co dla mnie jest bardzo ważne bo jestem okropną panikarą. Będąc tam wiem, że jestem w dobrych rękach.

Merta
Posty: 22
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:04 am

Re: Zabieg z osoczem bogatopłytkowym

Post autor: Merta »

Każdej z Was, która poszukuje profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej mogę Wam polecić medicalaser/pl/terapia-osoczem-bogatoplytkowym-bezpieczna-odnowa-skory To profesjonalne centrum pod Poznaniem, które wykonuje m.in. zabiegi laserem fotona4d oraz terapię osoczem bogatopłytkowym. Polecam ich teraz każdej znajomej, niektóre z nich skorzystały i jak do tej pory są też bardzo zadowolone. Wcześniej korzystałam z usług innych gabinetów nie zawsze byłam tak zadowolona.

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Zabieg z osoczem bogatopłytkowym

Post autor: djonka »

Bardzo rzetelnie te zabiegi wykonuja w bienkowscyclinic/pl/ - dzieki temu ze to nowoczesna klinika medycyny estetycznej maja odpowiedni sprzet i technologie, ktore zapewniaja maksymalna skutecznosc zabiegow i ich bezpieczenstwo

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Zabieg z osoczem bogatopłytkowym

Post autor: Maczko0 »

Na pewno w klinikamiracki/pl/ znajdziesz takie zabiegi, a również wiele innych. Na konsultacjach na pewno specjaliści dobiorą najskuteczniejsze dla Ciebie! i to jest super, że jest takie indywidualne podejście tam