Pielęgnacja skóry wokół oczu

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 223
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: Wajkud »

Hej! Od dłuższego czasu zastanawiam się jak skutecznie pielęgnować skórę wokół oczu. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest ona delikatna, dlatego szukam sprawdzonych sposobów. Wczoraj wieczorem wpadłem w internecie na taki artykuł https://kodano.pl/poradnik/jak-pielegno ... -oczu.html . Muszę przyznać, że można znaleźć tam sporo przydatnych i ciekawych informacji na ten temat. Wiele się dzięki niemu dowiedziałem o pielęgnacji skóry wokół oczu. Myślicie, że faktycznie warto skorzystać z ich metod? Dajcie znać proszę, wielkie dzięki za pomoc!
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: djonka »

Najlepiej się zgłosić do klinikamiracki/pl/laseroterapia Mają różnego rodzaju zabiegi i na pewno je dopasują odpowiednio do wymagań twojej cery! nie ma co zwlekać

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: zonia »

Skóra wokol oczu jest bardzo delikatna, trzeba odpowiednio dobierac kosmetyki, zeby pielegnacja dawała naprawde fajne efekty. Ja mam taki krem rozjasniajacy z witaminą c

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: kasjuszka »

I faktycznie rozjasnia? ja mam problem z cieniami pod oczami i z przebarwieniami. Nie znalazłam jeszcze odpowiedniego kosmetyku

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: zonia »

No jasne, że rozjasnia, oczywiscie przy systematycznym stosowaniu :) notino/pl/tolpa/holistic-przeciwzmarszczkowy-krem-pod-oczy-zmniejszajacy-obrzeki-i-cienie-pod-oczami/ ja mam ten dokladnie ;)

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: kasjuszka »

to musze zamowic... mam nadzieje ze jakos mi to pomoze i ze bedzie efekt

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: kasiunia »

Oczy i ich oprawa są wyjątkowo ważne dla naszego wyglądu i samopoczucia, pomijam już fakt ,że to jeden z ważniejszych narządów ,bez którego trudno nam było by funkcjonować. Wykonujemy różne zabiegi aby nasze oczy stały się ładniejsze i abyśmy lepiej się poczuły. Ostatnio dzięki namowie mojej przyjaciółki z pracy sięgnęłam po sztuczne rzęsy .Zdecydowałam się na rzęsy Russian Volume - kbarth/pl/pol_m_Stylizacja-Rzes-i-Brwi_Rzesy-Russian-Volume-166.html .Zakładam je w zasadzie tylko na szczególnie okazje ... i czuję się wtedy wyjątkowo, wyjątkowo dobrze.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: lunko »

W takim razie polecam serum shot - serum z kofeiną na delikatne okolice twarzy. Będziesz w szoku jak szybko i świetnie działa.

rusinka
Posty: 40
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:09 pm

Re: Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: rusinka »

A może wykonać sobie zabieg z użyciem kwasu hialuronowego? Zobacz co ma w ofercie klinika novoderm/pl/medycyna-estetyczna/wypelnianie-doliny-lez/ i zastanów się, bo kremy to mało co pomagają, zwłaszcza drogie przez które stracisz tylko pieniądze.

marysia
Posty: 385
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: marysia »

Dzisiaj chciałabym podzielić się moim ulubionym odkryciem w dziedzinie naturalnej pielęgnacji - sklepem https://ziololek.pl/ Ich szeroki wybór naturalnych kosmetyków zachwyca mnie za każdym razem, gdy odwiedzam ich stronę internetową. Od organicznych kremów po naturalne mydła - tu znajdziesz wszystko, czego Twoja skóra potrzebuje.