Lipoliza

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 94
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Lipoliza

Post autor: rooty »

Cześć! Czy ktoś z was korzystał może z lipolizy iniekcyjnej? Ostatnio sporo zastanawiam sie nad skorzystaniem z takiej usługi, jednak kompletnie nie wiem na kogo się zdecydować. Jedynie moja siostra poleciła mi tą stronę https://cmeik.pl/oferta/lipoliza/ . Sama korzystała z ich oferty i mówi, że jest naprawdę zachwycona z efektów. Co o tym myślicie?
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Lipoliza

Post autor: iriss »

Nie myślałam o takim zabiegu. Chociaż nie powiem, ponieważ chciałabym wyszczuplić swoją sylwetkę. Dlatego też zastanawiam się nad ofertą J`adore Instytut jadoreinstytut/com/warszawa/ . Z tego co widziałam oni oferują skuteczne metody redukcji tkanki tłuszczowej, pozbycia się cellulitu etc.

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Lipoliza

Post autor: Molly »

Jeśli chcesz wyszczuplić sylwetkę - skorzystaj z kriolipolizy. Tutaj studiourody.pro/oferta/kriolipoliza-cooltech/ masz szczegółowo opisany zabieg. Szybki i skuteczny. Komórki tłuszczowe usuwane są z organizmu. A sam zabieg może być stosowany na różne partie ciała. Myślę, że już po pierwszym zabiegu zauważysz różnicę.

lunko
Posty: 778
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Lipoliza

Post autor: lunko »

Z różnych zabiegów się korzysta i przyznam, że mnie to akurat konkretnie zainteresował taki zabieg, jak endermologia . Liczę na to, że w moim przypadku będzie rewelacyjnym rozwiązaniem i będę mogła pozwolić sobie na jakieś fajne efekty. Liczę na wysmuklenie sylwetki.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Lipoliza

Post autor: Maczko0 »

Na pewno na różne zabiegi na ciało można wybrać się do klinikamiracki/pl/sculpsure/ - ja jestem zadowolona za każdym razem jak od nich wychodzę. profesjonaliści w każdym calu!