Koronawirus

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 94
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Koronawirus

Post autor: rooty »

Szukam sprawdzonych informacji na temat koronawirusa. Znacie może jakieś rzetelne artykuły na ten temat? W internecie sporo dobrego czytałem na temat tej stronki https://www.adamed.expert/artykuly/szcz ... kty-i-mity . Myślicie, że warto opierać swoje informacje na tym tekście? Dajcie proszę znać co wiecie na ten temat, dzięki bardzo za pomoc!
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Koronawirus

Post autor: poranek »

A jak Wy sobie radzicie w czasie takiego zagrożenia? Bo ja szczerze mówiąc po troszku mam tego dość. Ale na wszystko nie mamy wpływu dlatego też trzeba się z tym pogodzić i nauczyć żyć. Dlatego też jak znalazłam tę stronę ceneolokalnie/pl/krakow/maski-przeciwpylowe-i-ochronne gdzie można znaleźć wiele bardzo ciekawych maseczek ochronnych i to w dobrych cenach. Także może w jakiś sposób damy radę przetrwać

Olina
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Re: Koronawirus

Post autor: Olina »

Radzimy sobie chyba jak wszyscy. Po prostu przestrzegamy wszystkich zaleceń i kupujemy artykuły ochronne, bez których obecnie nie ma bytu. Takie na przykład maseczki, rękawiczki oraz płyny dezynfekujące można dostać w tym sklepie pirat.waw/pl/ . Ceny są dużo lepsze niż w sklepach stacjonarnych, więc warto skorzystać.

marysia
Posty: 382
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Koronawirus

Post autor: marysia »

Niestety, ale koronawirus nie odpuszcza - dlatego tak ważna jest dezynfekcja. Ja dodatkowo myślę o zakupie generatora ozonu. Znalazłam taką ofertę od producenta o3ozon/pl/generatory-ozonu-c-32.html i nie ukrywam, że bardzo mnie zainteresowała. Może ktoś z was jest w stanie nieco szerzej wypowiedzieć się na ten temat? Chętnie poznam też waszą opinię.

arabica
Posty: 154
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Koronawirus

Post autor: arabica »

Jednym słowem... - jest nieciekawie... Ale co zrobić? Trzeba po prostu nauczyć się żyć z tym wirusem. Najważniejsze jest to, aby przepisów przestrzegać. Warto zastanowić się o odpowiedniej higienie w miejscu pracy, a tutaj można postawić na coś takiego jak lampa antybakteryjna przepływowa, która usunie za pomocą naświetlenia wirusy.

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Koronawirus

Post autor: Sanfiko »

Moim zdaniem oprócz tego trzeba też zadbać o to by wykonywać test antygenowy koronawirus, bo chyba nic nie da nam takiej pewności jak test by sprawdzić czy aby na pewno jesteśmy chorzy

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Koronawirus

Post autor: dorka4 »

Tutaj testujemy.org/dla-sluzby-zdrowia/ jest ciekawa opcja dla pracowników służby zdrowia. Nie wiem czy wiecie, ale właśnie w tym miejscu mogą oni za darmo zrobić test. Muszą mieć tylko skierowanie. Moje zdanie jest takie, że osoby, które mają styczność z wieloma różnymi pacjentami powinny być bardzo często badane, aby nie zarażały nieświadomie innych.

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Koronawirus

Post autor: Molly »

Jeśli chodzi o profilaktykę chroniącą przed koronawirusem to będzie to z pewnością dezynfekcja rąk. W każdym sklepie, restauracji, szkole itp. powinny stanąć profesjonalne urządzenie do dezynfekcji dłoni. Tu olleclean/pl/ możecie zapoznać się z ofertą urządzeń AeroCare, które służą do bezdotykowej dezynfekcji dłoni. Rozpylają płyn, nie chlapią, są wydajne, skuteczne, a do tego urządzenia są bardzo estetyczne. Mogą być wyposażone także w czujnik temperatury i zintegrowane z bramkami wejściowymi. Miejsca wyposażone w takie urządzenia cieszą się zdecydowanie większym zaufaniem.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Koronawirus

Post autor: walicja »

Jeśli mowa o epidemii to może ona spowodować u bardzo dużego grona osób stany depresyjne. Bo jednak bark możliwości wychodzenia, zamknięcie w domu może niezbyt być przyjemne. Dlatego też zaczęłam się zastanawiać jak w ogóle można rozpoznać depresje Bo jest to bardzo ważne dla mnie i nie tylko.

zagadywanka
Posty: 27
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:41 pm

Re: Koronawirus

Post autor: zagadywanka »

Wszystko o czym tu piszecie oczywiście jest ważne,ochrona,dezynfekcja,dystans, ale też , a może przede wszystkim zdrowe odżywianie,produktami naturalnymi,sprawdzonymi,jak najmniej przetworzonymi.Bardzo ważne w naszym codziennym życiu jest śniadanie.To pierwszy posiłek i powinien być przygotowywany z największą starannością.By zjeść pełnowartościowe i zdrowe śniadanie,warto odwiedzić ciekawie prowadzonego bloga dbam-o-siebie/pl/zdrowe-szybkie-sniadanie
Są na nim przepisy,porady dotyczące zdrowia,opisujące różnego rodzaju choroby,ich przyczyny i sposoby leczenia.