Strona 1 z 1

Gdzie zrobić przeszczep włosów?

: pt lut 21, 2020 5:06 pm
autor: Tobi74
Jak w temacie... Temat jest poważny, dlatego chciałbym się Was doradzić w tej materii. Znacie dobre kliniki zajmujące się przeszczepami włosów? Mi w ręce wpadła oferta https://www.san-medical.pl/ i zastanawiam się właśnie, czy warto z tej oferty skorzystać. Co na ten temat sądzicie?

Re: Gdzie zrobić przeszczep włosów?

: pn mar 23, 2020 11:04 pm
autor: lachu
Nie mam pojęcia. Ale warto się udać z tym do specjalisty.

Re: Gdzie zrobić przeszczep włosów?

: pt cze 12, 2020 6:12 pm
autor: Zafira
Teraz bardzo dużo osób chce robić przeszczepy włosów. To jakiś globalny problem niestety. Całe szczęście, że ja go nie mam i próbuję zapobiegać nadmiernemu ich osłabieniu i wypadaniu. Właśnie zamierzam kupić sobie jeden z tych pielęgnacyjnych olejków https://www.perfumesco.pl/naturalne-olejki-do-wlosow . Są naturalne i pełne wartościowych ekstraktów, więc z pewnością wzmocnia włosy.

Re: Gdzie zrobić przeszczep włosów?

: pt sie 28, 2020 3:57 pm
autor: lola
A nie myślałaś o peruce? Według mnie to dużo lepsze i pewniejsze rozwiązanie niż przeszczep włosów. Jakby nie patrzeć przeszczep może się nie udać. Zobacz sobie ofertę tego sklepu z perukami https://perukikrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/ i jeszcze sie zastanow. Może zmienisz zdanie. Moja ciocia choruje na łysienie plackowate i od lat nosi perukę. Bardzo ją sobie chwali.

Re: Gdzie zrobić przeszczep włosów?

: czw paź 22, 2020 2:39 pm
autor: arabica
Nie, to ja już wolałabym postawić na na dopinki. Jest teraz wiele metod na przedłużanie włosów, przykładowo za pomocą takich micro ringów https://remy-hair.pl/ringi . No i zawsze możecie je ściągnąć, jakbyście chcieli zrezygnować. A decydując się na naturalne dopinki możecie z nimi praktycznie wszystko zrobić, nawet farbować.

Re: Gdzie zrobić przeszczep włosów?

: czw sty 21, 2021 10:01 pm
autor: dorka4
Jeśli odpowiednio szybko zareagujecie i zatrzymacie wypadanie włosów, to przeszczep nie będzie potrzebny. Pomyślcie o tym. Normą jest, jeśli wypada nam ok. 100 włosów dziennie. Jeżeli jest ich więcej, to jest to powód do zmartwień. Czasem naprawdę proste i niedrogie rozwiązania okazują się najlepsze. Wiele jednak zależy od przyczyny takiego procesu.