Ulubiona kawa

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Ulubiona kawa

Post autor: Krecha »

Jaką kawę lubicie najbardziej? Ja chyba cappuccino i latte. Mam fajny ekspres do kawy, który dostałam na rocznicę ślubu i teraz moje koleżanki zamiast do kawiarni chętniej odwiedzają mnie w domu (^.^) Niedawno szukałam jakiegoś kompletu specjalnych szklanek do latte bo wiadomo w zwykłym kubku nie smakowałoby tak samo i znalazłam świetne oferty na taniomania/pl/t/szklanki-termiczne . Szklanki są super, bardzo wytrzymałe i długo kawa jest ciepła.

arabica
Posty: 162
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Ulubiona kawa

Post autor: arabica »

A nie lepiej postawić na jakieś naturalne soki? Takie prozdrowotne? Ileż można pić kawy? Kawa jest dobra do czasu... Za dużo nie można jej pić. Zobaczcie sobie przykładowo na stronę miodwarzywa/pl, bo tam znajdziecie zdrowe produkty- soki naturalne, czy nawet szybki zakwas na chleb, mąki etc. Także jest to miejsce godne uwagi.

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Ulubiona kawa

Post autor: Paulina »

Moim zdaniem najlepsza kawa to taka przygotowana w ekspresie do kawy ;) Spory wybór takich ekspresów automatycznych można znaleźć na przykład w sklepie internetowym swiatekspresow/pl/automatyczne-ekspresy-do-kawy/. Polecam się tam rozejrzeć, bo ceny nie są wygórowane, a na każdy zakupiony tam sprzęt można otrzymać sporą gwarancję ;)

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Ulubiona kawa

Post autor: dorka4 »

Wiele kobiet czeka do urodzenia dziecka w piciem kawy. Wiadomo, ze w okresie ciąży nie jest ona wskazana. Pytanie tylko czy podczas karmienia piersią można ją pić, bo wiele kobiet ma co do tego poważne wątpliwości. Tutaj philips/pl/c-e/blog/matka-i-dziecko/karmienie-piersia-a-picie-kawy.html znajdziecie ciekawy i przede wszystkim niezwykle praktyczny artykuł na ten temat, z którym niewątpliwie warto się zapoznać.

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Ulubiona kawa

Post autor: Sanfiko »

Jak dla mnie picie kawy to bardzo dobry pomysł. Trzeba tylko wybrać tą odpowiednią by pysznie nam smakowała. Wybór na rynku jest teraz bardzo duży, jednak w tym sklepie czaskawy/pl/product-pol-1041-Riposso-Exclusive-Intensive-250g-ziarnista.html widziałam, ze pojawiają sie bardzo dobrej jakości kawy w przystępnych cenach. Podoba mi się też to że wysyłka jest bardzo szybka a niewiele kosztuje.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Ulubiona kawa

Post autor: łobuziak »

Kiedyś kubkami piłem czaną kawę, ale skutki opłakane, żołądek mi wysiadł. Lekarz polecił mi ten produkt tu bee/pl/lima-cykoria-instant-100-g-bio_p148551.html Jest bardzo dobrym zamiennikiem kawy. Dodatkowo to produkt ekologiczny , jest bogatym źródłem błonnika. Działa prebiotycznie. Jest smaczny i ma bardzo ładny aromat.

lunko
Posty: 778
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Ulubiona kawa

Post autor: lunko »

Moja ulubiona kawa to kawa z ekspresu ciśnieniowego świeżo parzona z mlekiem. Tutaj coffeea7/pl/kategoria/kawa/mielona/ macie ofertę na kawy mielone które też się nadają do takiego ekspresu i warto od nich zamawiać bo dobre ceny i wybór duży.

beatabeta
Posty: 69
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:44 am

Re: Ulubiona kawa

Post autor: beatabeta »

Moim ulubionym kawowym napojem jest biała kawa :) Na swiatekspresow/pl/blog/biala-kawa-co-to-jest-i-jak-ja-przygotowac/ możecie znaleźć bardzo fajny artykuł, w którym dowiecie się więcej o tym rodzaju kawy, a także jak ją odpowiednio przygotować, aby była smaczna :)

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Re: Ulubiona kawa

Post autor: agnieszka354 »

Moja ulubiona kawa to zdecydowanie ziarnista, a najczęściej przygotowuję espresso w moim ekspresie :) Jeśli nie wiesz, jaką kawę ziarnistą wybrać koniecznie przeczytaj ten artykuł coffeemachine/pl/ranking-kaw-ziarnistych/. Znajduje się w nim ranking najlepszych kaw ziarnistych.