Sztuczne rzęsy

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Sztuczne rzęsy

Post autor: Tobi74 »

Czy ktoś z was może wie, gdzie uda mi się zamówić sztuczne rzęsy? Zastanawiam się nad takimi zakupami, jednak nie mogę się zdecydować na żaden sklep. Dopiero dzisiaj moja siostra poleciła mi ten link https://dyskontkosmetyczny.pl/ . Co o nim sądzicie? Może sami zamawialiście coś u nich? Czekam na wasze opinie, dajcie znać, dzięki!
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Sztuczne rzęsy

Post autor: Sanfiko »

Bardzo fajnym zabiegiem jest laminowanie rzęs,wykonywane przez profesjonalnych kosmetologów,Panią Karolinę i Olę w salonie medycyny estetycznej w Warszawie jadoreinstytut/com/warszawa/laminowanie_rzes Zabieg jest bezpieczny dla oczu,trwa koło 1 godziny,a efekt pięknych,zadbanych i odżywionych rzęs utrzymuje się przez kilka tygodni. Zabiegi medycyny estetycznej to obecnie nic nadzwyczajnego,każda kobieta powinna od czasu do czasu z nich korzystać.

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Sztuczne rzęsy

Post autor: lunko »

Jesteście stylistkami rzęs? Jeśli tak, no to przyznam szczerze, że na pewno potrzebujecie wielu różnych produktów. Jakie akcesoria najlepiej wybrać? Może zerkniecie sobie na stronę modaizdrowie/pl/pomocne-gadzety-dla-kazdej-stylistyki-rzes-jak-ulatwic-sobie-prace/ ? Mają tam bardzo ciekawy artykuł.

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Sztuczne rzęsy

Post autor: Molly »

Wiesz co, zerknij też tutaj kbarth/pl/pol_m_Stylizacja-Rzes-i-Brwi_Zestawy_Zestawy-do-rzes-283.html. Masz dostępne zestawy do przedłużania rzęs. W taki zestawie masz w zasadzie wszystko co potrzebne to skutecznego i prawidłowego przeprowadzenia zabiegu. Wszystkie produkty wysokiej jakości, łatwe w aplikacji. Do tego w konkurencyjnej cenie. Także rzuć okiem, może znajdziesz coś dla siebie.

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Sztuczne rzęsy

Post autor: marysia »

Po takim długotrwałym przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs, wasze naturalne rzęsy będą osłabione. Warto je wzmocnić, stosując odpowiednie odżywki. I tutaj zdecydowanie warto zwrócić uwagę na: wspolniedlazdrowia/com/odzywka-do-rzes/miralash Odżywka działa dokładnie tak, jak zapewnia producent.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Sztuczne rzęsy

Post autor: kasjuszka »

Sztuczne rzęsy są super :) wiadomo, nie caly czas ale na jakies takie wyjątkowe okazje sobie zakladam. Kupuje te w kępkach

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: Sztuczne rzęsy

Post autor: zonia »

Sporo tych kępek... ostatnio przegladalam, Jakie ty konkretnie zamawiasz? Nie odklejają się?

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Sztuczne rzęsy

Post autor: kasjuszka »

Mi sie bardzo fajnie sprawdzaja te w multipaku notino/pl/ardell/individuals-multipack-kepki-rzes/ :) bardzo fajna jakosc, nic sie nie odkleja, ładnie naturalnie wygladaja

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: Sztuczne rzęsy

Post autor: zonia »

Ja kiedys mialam na pasku i normalnie nie czulam się pewnie, mialam wrazenie z zaraz mi odpadną. W takim razie wypróbuje sobie te kępki