dieta bezglutenowa catering

Bonia
Posty: 553
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:52 pm

dieta bezglutenowa catering

Post autor: Bonia »

Polecam doskonale zbilansowana i urozmaicona dieta bezglutenowa catering. Nie zawiodłam się ani razu, a zamawiam ją od 3 miesięcy.

Awatar użytkownika
Emilans
Posty: 6
Rejestracja: śr lut 28, 2024 7:17 pm

Re: dieta bezglutenowa catering

Post autor: Emilans »

Myślicie, że taka dieta będzie odpowiednia?
Masz dwa domy: ziemię i swoje ciało. Zadbaj o oba

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: dieta bezglutenowa catering

Post autor: zonia »

Każdy , kto ceni sobie wygodę i oszczędność czasu zapewne przyzna, że dieta pudełkowa idealnie się w tym temacie sprawdza. U nas w pracy sporo osób zamawia pudełka i bardzo sobie chwalą takie rozwiązanie. Bez biegania po sklepach i stania przy garach mamy fajne, różnorodne menu ze smacznymi potrawami.

arabica
Posty: 165
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: dieta bezglutenowa catering

Post autor: arabica »

A czy sprawdzaliście również ofertę firmy cateringowej https://minutaosiem.pl/pakiet/senior-box/ ? Tak pytam, ponieważ u nich możecie znaleźć świetne rozwiązania, jak chodzi o dietę pudełkową. Ja przyznam się, że też planuję do nich się zgłosić, ponieważ ich menu jest rozważnie przygotowywane i zawiera atrakcyjne potrawy.

kasiunia
Posty: 458
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: dieta bezglutenowa catering

Post autor: kasiunia »

Jeśli zależy wam na bezpiecznym i dietetycznym wyżywieniu w pracy warto z tym tematem zwrócić się do specjalistów w tym temacie Mam na myśli firmę Lunch Service Catering działającą na terenie Warszawy i okolic. Firma ta oferuje wegetariański catering w bardzo przyjaznej formie bufetu. Interesują was może śniadania albo obiady ? - warto zadzwonić i się dowiedzieć. Pozdrawiam.

Kamcior
Posty: 29
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:57 pm

Re: dieta bezglutenowa catering

Post autor: Kamcior »

Pytanie czy rzeczywiscie dieta bezglutenowa to dobry wybór... jesli ktoś nie ma potrzeby ze wzgledow zdrowotnych, przechodzenie na żywienie bezglutenowe nie jest najlepszym wyborem. Lepiej poszukać innych rozwiazań. Jesli zas ktos ma nietolerancje glutenu, diete powinien mieć skonsultowaną z tego rodzaju fachowcem https://odchudzanie.medicover.pl/bariat ... -poradnie/