Zabieg estetyczny

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 77
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Zabieg estetyczny

Post autor: Tobi74 »

Jeżeli ktoś zastanawia się nad zabiegiem estetycznym to zdecydowanie polecam tą firmę https://cmeik.pl/oferta/osocze-bogatoplytkowe/ . Są to profesjonaliści, którzy mają doświadczenie w takich zabiegach. Dzięki temu zregenerujecie swoją skórę i poczujecie się młodziej. Gorąco polecam.
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

Awatar użytkownika
lachu
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:55 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: lachu »

Ciekawa propozycja. Może się skuszę, zobaczymy.
Wchodząc do wody, wychodzisz z powietrza.

Merta
Posty: 22
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:04 am

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: Merta »

W moim przypadku terapii osczem bogatopłytkowym wystarczyła seria 5 aplikacji. Na początku co miesiąc, czwarta po pół roku a piąta po pół roku. Zabiegi przeprowadzone w klinice w Mosinie pod Poznaniem, którą szczerze polecam medicalaser/pl/terapia-osoczem-bogatoplytkowym-bezpieczna-odnowa-skory/ Na szczęście nie było żadnych przeciwwskazań i zabiegi mogły się odbyć, pierwsze efekty widziałam już po kilku tygodniach.

tutsi
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: tutsi »

A co sądzicie o makijażu permanentnym ? Jak dla mnie to świetny patent nie tylko na wiosnę, ale na każdą porę roku :) ja kilka miesięcy temu zrobiłam sobie brwi i kreski na górnych powiekach u Dominiki w salonie JEST PIĘKNIE w Warszawie ( na ulicy Wilczej 32). Efekt lepszy niż się spodziewałam :) wyrazisty a przy jednak bardzo naturalny :)

qinga
Posty: 23
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:40 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: qinga »

tutsi no to prawda, pani Dominika to bardzo doświadczona linergistka. Ja też mam do niej pełne zaufanie :) Zrobiłam już brwi a teraz w kolejce czekają jeszcze usta. Plus za niewygórowane ceny i dość szybkie terminy.

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: Zafira »

Jeszcze trochę poczekam i spróbuję łagodniejszej metody, a mianowicie z jakiegoś naturalnego serum do twarzy perfumesco/pl/naturalne-serum-do-twarzy . Zależy mi na spowolnieniu procesu starzenia się skóry, a takie kosmetyki są podobno idealne. Koleżanka z pracy namawia mnie na zakup z tej strony, bo sama jest bardzo zadowolona. Muszę przyznać, że buzia jej tryska od pewnego czasu zdrowiem.

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: arabica »

Na pewno świetnym zabiegiem jest również depilacja laserowa z której może skorzystać kobieta, jak i zarówno mężczyzna. No i można wykonać taką depilację praktycznie wszędzie. Jak chcecie więcej dowiedzieć się odnośnie takiego zabiegu, możecie zgłosić się do gabinetu urody Estelium estelium/pl/depilacja-laserowa . To prawdziwi spece od takich zabiegów.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: poranek »

A ja tam nic złego nie widzę w takich zabiegach z medycyny estetycznej. W końcu teraz są to zabiegi dużo lepszej jakości i bardziej bezpieczne niż wcześniej. Moja koleżanka bardzo poleca tę klinikę SkinClinic w której od jakiegoś czasu chodzi na zabiegi na ciało. Może i ja tego także spróbuję bo jednak działanie takiego lasera jest dużo lepsze i konkretniejsze niż jakieś kosmetyki

Bara66
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 11, 2020 12:58 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: Bara66 »

Jeśli ciekawi Cię właśnie ten temat to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej wyjątkowo wartościowych informacji na niniejszy temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas bo faktycznie warto według mojej oceny - o-depilacji/pl .

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:44 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: Marzena21 »

Jeśli chcesz się dowiedzieć na ten temat więcej to rekomenduję wejść sobie na blog - odepilacji/pl . Osobiście uważam, że w tym miejscu znajdziesz najpotrzebniejsze informacje odnośnie tego problemu. Według mnie centrum solidnej wiedzy.