Zabieg estetyczny

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: tamara »

A co powiecie na zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej - takie jak na przykład plastyka pośladków lublin: zagielmed/pl/oferta/opisy-zabiegow/chirurgia-plastyczna/plastyka-obwislych-posladkow/ ? Moim zdaniem warto wiedzieć, że takie zabiegi są dostępne na rynku.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: lola »

Ja chyba zapiszę się na usuwanie owłosienia / toruń. Jeszcze nigdy nie byłam na takim zabiegu, zazwyczaj w ruch idzie maszynka do golenia. Jednak nie jestem zadowolona z efektu po maszynce i chce spróbować depilacji w gabinecie kosmetycznym. Na pewno efekt utrzyma się dłużej.

igaiga
Posty: 21
Rejestracja: pn gru 21, 2020 7:00 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: igaiga »

Mieszkam w Warszawie i zdecydowałam się na depilację laserową, nie wiedziałam tylko gdzie najlepiej się udać. Przyjaciółka poleciła mi easywaxing/pl/pl/ i nie zawiodłam się. Zabieg był przyjemny a efekty utrzymują się bardzo długo :)

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: marysia »

Powiem wam szczerze, że mnie wyjątkowo zainteresowały promocje w salonie Easy Waxing znajdującym się we Wrocławiu. Zajrzałam na ich stronę www: easywaxing/pl/pl/promocje-wroclaw/ i naprawdę jest w czym wybierać. Depilacja to chyba jeden z popularniejszych zabiegów, w szczególności teraz - latem.

rusinka
Posty: 40
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:09 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: rusinka »

Obecnie można wykonać najróżniejsze zabiegi medycyny estetycznej, a na szczęście dobrych klinik medycyny estetycznej nie brakuje w naszym kraju. Jedną z takich co ma naprawdę dobre opinie to jest novoderm w Łodzi novoderm/pl/ o której czytałam jakiś czas temu sporo dobrych opinii.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: patriss »

Wiecie co, ja mam problem z moją skórą, ona wymaga odmłodzenia, dlatego myślę o takim mediartclinic/pl/modelowanie-sylwetki/lipofilling-lipotransfer/ zabiegu. Wiem, że to też odchudza, albo mogłabym sobie pomóc, jeśli chodzi na przykład o opadającą powiekę, a to też jest sporym problemem dla mnie. I na razie zerkam sobie na to, co mi pomoże. Mam nadzieję, że to się wszystko uda.

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: marysia »

Hm, to może depilacja woskiem w Warszawie ? Efekty po takim zabiegu utrzymują się naprawdę długo. Odkąd sama chodzę na depilację, to wyrzuciałam z domu wszystkie maszynki jednorazowe.