Zabieg estetyczny

Lucy
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: Lucy »

Ja zupełnie przez przypadek dowiedziałam się, że istnieje taki zabieg, w którym wykorzystuje się osocze. Pobierane jest ono z krwi pacjentki, ale w ten sposób można skutecznie poprawić wygląd skóry i wpłynąć na jej odmłodzenie. Jeśli was to zainteresowało, to więcej szczegółowych informacji znajdziecie tutaj jousei/pl/osocze-bogatoplytkowe .

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: dorka4 »

Prawda jest taka, że warto zadbać nie tylko o skórę swojej twarzy czy dekoltu, ale również o inne części swojego ciała. Jeśli np. w kolanach gromadzi nam się tłuszcz i nie wygląda to zbyt dobrze, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj mediderm/com/pl/oferta/liposukcja-2/liposukcja-kolan . W tym gabinecie między innymi wykonywana jest liposukcja kolan. Warto zastanowić się nad tego typu rozwiązaniem.

zagadywanka
Posty: 27
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:41 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: zagadywanka »

Zabiegi tego typu mają jeden wspólny mianownik,muszą podnieść atrakcyjność pacjenta,dlatego też w naszym kraju tak prężnie rozwija się stomatologia estetyczna.
W Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Krakowie można poprawić swój uśmiech by cieszył nie tylko nas samych,ale też wszystkich tych,którzy nam się przyglądają.Gabinet ma szeroki zakres usług,oferują wybielanie zębów,wizytę u ortodonty,implantologa czy endodoncje mikroskopową kraków

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: patriss »

Nie miałam jeszcze okazji z takiego czegoś w ogóle korzystać, ale wiem, że wiele osób właśnie a to się w ten sposób odmładza, a to na przykład dba o siebie i tak dalej. Ja, jeśli już, to chciałabym tutaj m-clinic.eu/kontakt spróbować mezoterapii. Dla mnie takie zabiegi są zdecydowanie wygodne i jednocześnie mogą mi pomóc w ulepszaniu siebie.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: poranek »

Zabiegów medycyny estetycznej jest bardzo wiele. Dlatego też każdy z nas decyduje się na taki rodzaj zabiegu jaki mu najbardziej odpowiada. To też szperając w internecie trafiłam na taki zabieg jak depilacja baczków który bardzo mnie zaciekawił. Jednak nie do końca jestem przekonana do tego czy tego typu zabieg warto skorzystać. Bo mimo wszystko baczki są miejscem dość wrażliwym więc sama myśl o takiej depilacji sprawia, że nie za bardzo mam na taki zabieg ochotę

lunko
Posty: 761
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: lunko »

Zabiegi medycyny estetycznej nie są mi obce, byłam na liftingu twarzy jakiś czas temu i jestem zadowolona z efektu. Tutaj shar-pol/pl/produkty/urzadzenia-sprzet-do-medycyny-estetycznej/ możecie zobaczyć jakim urządzeniem wykonywane są takie zabiegi, to profesjonalny sprzęt.

Prywatka
Posty: 32
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:28 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: Prywatka »

Coraz bardziej popularnym zabiegiem również z dziedziny medycyny estetycznej jest usuwanie owłosienia laserem kraków
Coraz więcej pań, ale i mężczyzn poszukuje sprawdzonego salonu,gabinetu,który pomoże im pozbyć się na dłużej zbędnego owłosienia.Depilacja laserem jest zabiegiem,który wykonuje się dość szybko,jest bezpieczny i co najważniejsze dzięki nowoczesnym laserom,też bezbolesny.
Warto jednak pamiętać,że po zabiegu depilowaną skórę warto traktować kosmetykami delikatnymi,bez alkoholu.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: karamba »

Co by nie powiedzieć, to jesteśmy różni i możemy mieć różnego rodzaju problemy, czy to ze swoim zdrowiem, czy to z wyglądem. Dlatego jestem przekonana, że rozumiecie, jak ważne jest to, żeby przede wszystkim działać w celu ich niwelowania. Tutaj m-clinic.eu macie miejsce, gdzie Wam z tym na pewno pomogą.

kamilka45
Posty: 9
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:51 pm

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: kamilka45 »

Takie zabiegi estetyczne sprawdzają się na pewno. Ja ostatnio zastanawiam się nad liposukcja warszawa , gdzie bym się pozbyła trochę moich boczków. Czasem jak się tak zastanawiam to myślę, po co mi to, ale przecież bo to są te zabiegi, aby wyglądać piękniej.

Merta
Posty: 22
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:04 am

Re: Zabieg estetyczny

Post autor: Merta »

Dla pań, które lubią dbać o siebie i przepadają za zabiegami medycyny estetycznej trafionym pomysłem może być zabieg laserem fotona 4d medicalaser/pl/laser-fotona-4d/ Laseroterapia pozwalająca skorzystać np. z fotoodmładzania T3 (zabiegu delikatniejszego od dermabrazji laserowej czy głębokich peeleingów chemicznych), remodelingu skóry (np. do usunięcia drobnych zmarszczek) czy też redukcji blizn, przebrawień, rozstępów itp. Dzięki szerokiej ofercie zabiegów na pewno każda Pani będzie mogła znaleźć coś co najbardziej przypadnie jej do gustu. :) Ja z ich usług korzystałam kilkukrotnie i za każdym razem zawsze byłam bardzo zadowolona.