Naturalne kosmetyki

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:44 pm

Naturalne kosmetyki

Post autor: Marzena21 »

Moja bardzo dobra znajoma poleciła mi abym jeszcze w black friday kupiła sobie kosmetyki do różnych typów cery na takiej fajnej stronie, gdzie można dostać ekologiczne produkty. Wypróbuje je i dam Wam znać jakie są efekty.

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: marysia »

Powiem wam, że ja zawsze sceptycznie podchodziłam do tego typu kosmetyków, ale koleżanka namówiła mnie na zakupy w sklepie pronaturalnie i wybrałam dla siebie kilka kosmetyków. Muszę wam przyznać, ze jestem nimi totalnie oczarowana :) Świetnie pielęgnują moją skórę, równocześnie jej nie podrażniając. To jednak był dobry zakup.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: patriss »

Poszukiwania kosmetyków należy przede wszystkim zacząć od sieci, bo tutaj jest tego największy wybór. Ja na przykład mogę powiedzieć, że takie perfumesco/pl/naturalne-kosmetyki-do-stylizacji-wlosow produkty jak i wiele innych, w Perfumesco znajdziecie. To taka drogeria online, która ma naprawdę sporo wieści na temat najnowszych trendów kosmetycznych.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: lunko »

Naturalne kosmetyki są dobre i sama ich używam, tutaj eveline/pl/pielegnacja-twarzy/rodzaj-produktu/kremy-na-noc właśnie się zastanawiam który krem do twarzy na noc zamówić bo poleciła mi ich znajoma z pracy. Szukam czegoś co poprawi jędrność mojej skóry i pomoże pozbyć się zmarszczek.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: poranek »

Naturalne kosmetyki są bardzo ważne i skuteczne. A co według mnie równie istotne wiemy z jakich składników pochodzą. Dlatego też pod tym kątem staram się kupować wszelkiego typu kosmetyki. Szukając jak zwykle czegoś nowego natrafiłam na taki lek który zawiera srebro koloidalne sklepzycia/pl/niejonowe-srebro-koloidalne Wszak słyszałam, że kiedyś stosowano coś z takim srebrem lecz tylko w szpitalach. Więc zaciekawiona tym na pewno poczytam coś więcej na ten temat, bo jednak takie srebro ma zdecydowanie lepsze wartości regeneracyjne.

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: iriss »

Tutaj muszę się zgodzić, bo naprawdę naturalne kosmetyki są naprawdę super. Chociażby produkty konopne- mamy dostęp do najróżniejszych niesamowitych propozycji. Chociażby maści przeciwbólowe i przeciwzapalne możemy znaleźć. Doskonale też nadadzą się do pielęgnacji i regeneracji skóry.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: poranek »

Naturalne kosmetyki coraz częściej decydujemy się kupować. Bo jednak każda z nas chce mieć pewność, że dany kem ma bardzo dobre właściwości. Więc szukam dobrego sklepu z takimi kremami tak między innymi udało mi się trafić na ich ofertę urodyczas/pl/oferty/soraya-plante-krem-na-noc która nie powiem bardzo mi się spodobała. Bo dawno nie widziałam tak dobrego i konkretnego wyboru w kremach i to na noc.

marlena
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: marlena »

Śmiało mogę polecić kremy i balsamy, które sama osobiście używam. Ze względu na moją cerę musiałam szukać czegoś odpowiedniego. Moja koleżanka zaproponowała mi abym spróbowała jej kosmetyków z firmy Herbi. Nie uczulają i są wydajne w użyciu. Zamawiam je z herbi.shop/kategoria-produktu/natuu/ . Uważam, że to był dobry pomysł spróbować.

tutsi
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: tutsi »

też jestem wielką fanką kosmetyków naturalnych :) jeśli chodzi o konkretną drogerię to na pewno znajdziecie je w Chatce Ekoludka chatkaekoludka/pl/. Rozbudowana oferta kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała czy włosów. Dobry stosunek jakości do cen, szybka wysyłka, sympatyczna obsługa.

Millunia
Posty: 8
Rejestracja: sob lut 27, 2021 1:04 pm

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: Millunia »

wiekszosc kosmetykow dostępnych na rynku ma konserwanty. Inaczej ich termin przydatnosci wynosiłby kilka dni :) ze swojej strony mogę polecić konopne specyfiki konopna-farmacja/com/konopie-kosmetyki-cbd . dlugoterminowe stosowanie daje dobre rezultaty