Erotyczna bielizna

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Erotyczna bielizna

Post autor: Sanfiko »

Uważam, ze każda z nas powinna mieć w szafie własnie taką bieliznę i móc coś zaprezentować. Świetną bieliznę widziałam na xoxoxo/pl/kolekcja/koronkowa-bielizna . Na pewno Ci się cos takiego spodoba.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Erotyczna bielizna

Post autor: Arkadiusz1 »

Fajna sprawa. Chyba każdy lubi taką bieliznę ;) Ja czuję, że dobrym wyborem dla Was może być wykorzystanie takich akcesoriów, jakie będziecie w stanie znaleźć w sklep.roza-bielizna/pl/pl/15-pasy-do-ponczoch To wartościowa rzecz, dlatego też koniecznie powinnyście zwrócić na to uwagę. Myślę, że będziecie z takich możliwości szczególnie zadowolne.
Tekst sponsorowany

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Erotyczna bielizna

Post autor: Zafira »

Przede wszystkim każda z nas powinna czuć się seksowna i kobieca. Niestety wiele kobiet jest tak zahukanych szarą codziennością i obowiązkami, że w ogóle o tym przestają myśleć. Jeśli są wśród Was właśnie takie Panie, to zachęcam do czytania nowego portalu dla kobiet My-V. Dzięki niemu nauczycie się jak być asertywną, stanowczą, zdeterminowaną i piękną.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Erotyczna bielizna

Post autor: Maczko0 »

Ja zamawiam najczęściej na lovita/pl/collections/body-koronkowe Zwłaszcza jak zależy mi na jakiś fajnych seksownych modelach :)

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Erotyczna bielizna

Post autor: marysia »

To zależy co kto lubi, dla niektórych liczy się wygląd a dla innych wygoda. Bez względu na to jaką bieliznę preferujecie, na pewno znajdziecie ją w hurtowni hurtownia-olenka/pl/ Sama tutaj robię zakupy od dłuższego czasu i nie mam na co narzekać.