sprzęt medyczny

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

sprzęt medyczny

Post autor: poranek »

Hejka. Zastanawiam się nad tym czy by nie kupić sobie takiego pulsoksymetru. Bo widziałam tutaj ceneolokalnie/pl/wroclaw/pulsoksymetry/ bardzo interesujący wybór w tego typu sprzętach. Lecz nie wiem czy każdy będzie potrafił go obsługiwać. Bo pomyślałam, że kupię takie coś dziadkom gdyż muszą dość często mierzyć sobie puls. A tak dzięki takiemu urządzeniu znacznie łatwiej im to pójdzie.

zagadywanka
Posty: 27
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:41 pm

Re: sprzęt medyczny

Post autor: zagadywanka »

Obecnie,żeby kupić sprzęt medyczny albo sprzęt,który będzie spełniał podobną funkcje jak ten kupiony w takim sklepie,wcale nie trzeba szukać typowego sklepu medycznego,teraz wystarczy poszukać potrzebnego produktu w sklepach internetowych.Sklepem, który z pewnością warto odwiedzić jest Exterya, producent lamp bakteriobójczych UV-C oraz przyłbic ochronnych.
Świetnie się sprawdzą w biurze,w gabinecie medycznym,kosmetycznym i wszędzie tam,gdzie higiena pracy jest na najwyższym poziomie.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: sprzęt medyczny

Post autor: Molly »

Wybór sprzętu zależy od tego, na jakie schorzenia będzie wykorzystamy. Dla osób z nadciśnieniem niezbędnym sprzętem jest ciśnieniomierz. Czytałam, że tutaj jest w dobrej jakości megamedic/pl/cisnieniomierze . Ich sprzęt ma wysoką wiarygodność potwierdzoną badaniami. Dzięki temu może być wykorzystywany przez lekarzy i pielęgniarki w przychodniach czy szpitalach. W domu też się przyda.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: sprzęt medyczny

Post autor: lunko »

Rozglądając się za sprzętem medycznym, należy na początku przede wszystkim znaleźć ofertę dobrego sklepu medycznego, w którym taki sprzęt będzie dobrej jakości i w rozsądnych cenach. Rozglądając się za aparatami słuchowymi dla taty, natknąłem się na ofertę: brandvital.eu/aparaty-sluchowe/ . Aparaty słuchowe mimo znanej firmy są w rozsądnych cenach, a też jest ich wiele do wyboru. Poza nimi wybór sprzętów medycznych też robi wrażenie, więc polecam :)

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: sprzęt medyczny

Post autor: Jolka »

Warto wcześniej przejrzeć kilka ofert i wtedy kupić sprzęt medyczny. Najlepiej w profesjonalnym sklepie. Widziałam, że tutaj można kupić walizki i torby medyczne. Ich sprzęty mają dobrą jakość, bo są wyprodukowane dla ratowników medycznych i innych służb, np. policji. Dostępne są różne rozmiary, od bardzo dużych, po mniejsze.

masala
Posty: 148
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: sprzęt medyczny

Post autor: masala »

Warto także odwiedzić sklep medyczny Orteo. W jego ofercie znajdziecie różnego rodzaju sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny: https://www.orteo.pl/sznurowany-stabili ... eller-4888 . Możecie wszystko co potrzebne zamówić bez wychodzenia z domu.