Doczepy

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Doczepy

Post autor: Krecha »

Będąc w ciąży moje włosy strasznie się osłabiły i zaczęły wypadać więc je ścięłam. Zawsze miałam dość długie włosy ale przy dzieciach wygodniejsze są nieco krótsze fryzurki.. W ubiegłym roku jednak odbyło się wesele mojej siostry i byłam świadkową więc chciałam fajnie wyglądać. Zdecydowałam się na doczepy clip in, które zamówiłam ze strony remy-hair/pl . Bardzo mi się spodobały, są trwałe, fajnie się prezentują a co najważniejsze mogę je zakładać kiedy chcę.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Doczepy

Post autor: mirka00 »

Co ja mam wam powiedzieć, doczepiane włosy zawsze były w modzie, ale prawda jest taka, że większość osób po prostu nie wie, jak to ma robić. Na szczęście ten bezpieczny fryzjer gdańsk jest pełen profesjonalnych fryzjerów, którzy świetnie sobie z tym zadaniem poradzą. Możecie spróbować z nimi, na pewno nie pożałujecie.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Doczepy

Post autor: armonia »

Doczepy mogą być stosowane tylko na włosach zdrowych i mocnych. Jeśli mamy problem z łysieniem z powodu choroby to wtedy zalecane są peruki medyczne. I tutaj polecę ten sklep perukakrakow/pl/peruki-medyczne/ , gdzie znajoma kupowała perukę, bardzo chwaliła szeroki wybór i doradztwo

Lucy
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Doczepy

Post autor: Lucy »

O długich włosach marzy wiele kobiet. Ale ja fanką doczepów nie jestem. Nie wygląda to naturalnie, a dodatkowo taki zabieg może uszkodzić naturalne włosy i konkretnie je osłabić. Dlatego też uważam, że peruka to lepsze wyjście. Popatrz np. tu perukikielce/pl/krakow-peruki-sklep/ - można wybrać dowolną długość, w dowolnym kolorze. Takie peruki wyglądają bardzo stykowo i naturalnie.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Doczepy

Post autor: paulinajacka »

A nie lepiej pomyśleć o przeszczepie włosów? Na stronie flymedica/pl/dlaczego-warto-zrobic-przeszczep-wlosow/ możecie przeczytać wartościowy artykuł w tym temacie. Przeszczep włosów to operacja mikrochirurgiczna w znieczuleniu miejscowym, podczas której wykonuje się przeszczep do 5000 mieszków włosowych tzw. graftów. Przeszczep włosów można wykonać: metodą FUE i metodą DHI, które są bardzo bezpieczne dla pacjentów i nie pozostawiają u niego blizn.
paulina modra

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Re: Doczepy

Post autor: Perseuko »

Jestem przekonany, że wszystko w tym zakresie znajdziesz pod linkiem https://fryzjersklep.pl/ . Jest to doświadczony sklep fryzjerski, który posiada spore doświadczenie w tym zakresie. Dzięki temu kupując u nich masz pewność, że wybierasz najlepsze rozwiązanie dla siebie. Nic dziwnego, że mają same dobre opinie.
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Doczepy

Post autor: Molly »

Jeśli masz osłabione włosy to nie doczepy, ale odpowiednia pielęgnacja jest potrzebna. Doczepy mogą tylko pogłębić problem. Poszukaj dobrych i skutecznych kosmetyków do włosów. Marka Davines ma na przykład takie kosmetyki w ofercie. Kosmetyki Davines bazują w dużej mierze na naturalnych składnikach. Są bezpieczne, odżywiają i regenerują. Tutaj masz szeroki asortyment ich produktów bellita/pl/davines . Zacznij od tego.

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Doczepy

Post autor: kasiunia »

Kobiety zrobią wszystko by ładnie i modnie wyglądać. Począwszy od modnych ciuchów, poprzez zabiegi pielęgnacyjne po właśnie doczepy i sztuczne rzęsy kończąc - darmarsklep/pl/zestawy-sztucznych-rzes/ardell-strip-lashes-6-pack-sztuczne-rzesy-na-pasku-109-black .Nie widzę przy tym powodów by nie korzystać ze zdobyczy cywilizacyjnych, do których zaliczam także i sztuczne rzęsy.

tutsi
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Doczepy

Post autor: tutsi »

Mając takie doczepy pewnie ciągle bym się stresowała czy ich nie widać, czy za bardzo nie rzucają się w oczy. Gdybym chciała już takiej odmiany wyglądu włosów to prędzej zdecydowałabym się na zakup peruki :) teraz w sieci jest wiele sklepów z takim asortymentem. Warto wspomnieć chociażby o perukaradom/pl/. Duży wybór, dobra jakość a do tego niewysokie ceny. Sklep na bieżąco realizuje wszystkie zamówienia.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Doczepy

Post autor: lunko »

No moim zdaniem regularne wizyty w salonie fryzjerskim to totalna podstawa. Na szczęście dziś wiele salonów udostępnia aplikacje, które umożliwiają zapisy online, a nawet zakup kosmetyków. Ta play.google/com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid jest jedną z najczęściej polecanych.