Wybór soczewek miesięcznych

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 94
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Wybór soczewek miesięcznych

Post autor: rooty »

Hej, czy korzystał już ktoś może z soczewek miesięcznych i mógłby ktoś coś polecić? Ostatnio trafiłem na tą stronkę https://www.szkla.com/1083_fitview-adva ... 6-szt.html . Z tego co przeczytałem są to świetnie nawilżające soczewki stworzone z materiału hydrożelowego, który zdecydowanie ułatwia ich aplikację. Dodatkowo świetnie dopasowują się one do oczu. Jedno opakowanie może starczyć nawet na 3 miesiące! Myślę, że dzięki nim komfort noszenia soczewek będzie stał na najwyższym poziomie. Co sądzicie na ten temat? Warto się skusić?
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Wybór soczewek miesięcznych

Post autor: pogoda »

Soczewki to fajna sprawa jak nie chce się chodzić w okularach. Choć ja osobiście wolę okulary eyewear24.net/product-pol-38659-Okulary-Korekcyjne-Anne-Marii-Am-20066-D.html jest wielki wybór oprawek i można je dostosować do swojego gustu , co dodatkowym atutem jest zmieniają nam wizerunek dodają temperamentu. Ale wiadomo jak jednak zdecydujesz się na soczewki to także znajdziesz u nich odpowiednie mój maż który woli soczewki jest bardzo z nich zadowolony korzysta z nich od lat.

Awatar użytkownika
ferdinados
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 4:07 pm

Re: Wybór soczewek miesięcznych

Post autor: ferdinados »

Dzisiaj z tego korzystałem. To jest naprawdę dobre!
Żadne miejsce nie powinno być dla ciebie milsze od ojczyzny.

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Wybór soczewek miesięcznych

Post autor: pogoda »

Jest wiele soczewek na rynku więc wybór jest ogromny. Ja dla siebie wybieram soczewki z iokulary/pl/ jestem z nich bardzo zadowolona choć bardziej wolę okulary i soczewki noszę rzadko. W okularach także mają bardzo duży wybór markowych ciekawych oprawek w dobrych cenach, które powodują iż czuję się w nich bardzo wyjątkowo.