Portal kobiecy

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Portal kobiecy

Post autor: Zafira »

Która z Was także ma wrażenie, że problemy ją przytłaczają? Ja to czasem wręcz nie mogę oddychać od natłoku spraw i obowiązków. Chciałabym czasem pomyśleć wyłącznie o sobie ale to nie jest takie łatwe. Ostatnio znalazłam bardzo fajny portal dla kobiet My-V, w którym są wpisy z cennymi poradami dla kobiet. Chyba naprawdę zacznę z nich korzystać. Może już znacie tą stronę?

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Portal kobiecy

Post autor: mirka00 »

Ja to się śmieję z moją mamą, że jestem kobietą od urodzenia, ale dopiero niedawno udało mi się to wszystko poogarniać. Wiem na przykład, gdzie jest robione najlepsze i najmniej bolesne depilowanie woskiem łydek . To oczywiście Time for Wax. Muszę się tam zapisać na pakiet właśnie depilacji. Niestety, ale mam problem z włosami na skórze podbródka, może coś z tym zrobimy.

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:44 pm

Re: Portal kobiecy

Post autor: Marzena21 »

Jeżeli dotyczy Cię właśnie ten temat to miej na uwadze, że znam stronę, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej nadzwyczaj wartościowych treści na owy temat. Polecam w wolnej chwili dlatego, że faktycznie warto według mnie - brazilianwaxing/pl .

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Portal kobiecy

Post autor: dorka4 »

Możecie również w wolnym czasie odwiedzić ten portal dla kobiet. Jest tam sporo cennych porad dotyczących mody, urody czy domu. Dzięki temu można przede wszystkim znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania, ale również sobie pomóc. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Co jakiś czas pojawiają się tam nowe, wartościowe artykuły.

deborah
Posty: 520
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Re: Portal kobiecy

Post autor: deborah »

Polecam blog kosmetyczny o tematyce urodowej. Wiele nauczyłam się odnośnie pielęgnacji ciała, skóry twarzy czy włosów z inspirujących artykułów. Warto poszerzać swoją wiedzę, czytając wpisy na portalach kobiecych.

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Portal kobiecy

Post autor: marysia »

To ja ze swojej strony mogę dodać jeszcze wkobiecymwydaniu/pl/ W moim odczuciu, jest to najlepszy portal w sieci przeznaczony dla kobiet. Są tutaj poruszane ważne tematy, ale również tematy lifstyle. Tak naprawdę każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Kiedyś kupowałam gazety kobiecie, ale obecnie wygdoniej jest mi korzystać z tej strony.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Portal kobiecy

Post autor: lunko »

Fajnie korzysta się z takich propozycji, jak temu typu portale, ale myślę, że bardziej znaczące na pewno są serwisy i portale informacyjne. Poza telewizją i radiem mamy przede wszystkim serwisy internetowe. Jeśli jesteście ciekawi, jakie warto sprawdzać, to polecam zerknąć na stronę https://niezalezna.pl/ , aby sprawdzić, co się dzieje na świecie i w Polsce.

tutsi
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Portal kobiecy

Post autor: tutsi »

takich portali czy blogów w sieci jest wiele :) jeśli jesteście mamami i interesują Was tematy typowo parentingowe to zdecydowanie warto zajrzeć też na blog Dbamy o Dziecko https://dbamyodziecko.pl/. znajdziecie tu artykuły na temat ciąży, porodu ale też wychowania czy rozwoju dzieci. jeśli macie problem z wyborem wózka czy fotelika samochodowego to też znajdziecie tu praktyczne wskazówki i porady.

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Portal kobiecy

Post autor: kasiunia »

Tak sobie myślę ,że dbałość o urodę i jej poprawianie to jest to co interesuje chyba wszystkie dziewczyny. Właśnie dlatego chcę wam przybliżyć sklep - https://kbarth.pl/ , gdzie znajdziecie wszelkie niezbędne produkty i akcesoria do przedłużania rzęs. Bardzo duży wybór asortymentowy, bardzo dobra jakość dostępnych artykułów , no i na prawdę profesjonalna i szybka obsługa.