Badania

lunko
Posty: 770
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Badania

Post autor: lunko »

To ważne, aby regularnie wykonywać badania. Dzięki temu zdecydowanie szybciej możesz wykryć chorobę i ją wyleczyć. Z wieloma chorobami można poradzić sobie samodzielnie dzięki odpowiedniej wiedzy. Ja zdobywam ją z pomocą brandvital. Na stronie: brandvital.eu/niedosluch-i-aparaty-sluchowe/protetyk-sluchu/ znalazłem wpis o niedosłuchu. Na pewno samodzielnie tego nie wyleczę, ale przynajmniej wiem jak wygląda badanie słuchu i jak się do niego przygotować ;)

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Badania

Post autor: iriss »

Pytanie - z jakiego zakresu sobie badania chcecie porobić??? Ja przykładowo sporo pozytywnych opinii słyszałam na temat centrum medycznego neomedica/pl/oferta/specjalizacje/medycyna-pracy/ . Nawet sama teraz planuję się wybrać tam na specjalne badania, które są mi potrzebne do pracy. Także w razie czego do nich możecie się zgłosić.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Badania

Post autor: lola »

Niestety wiele osob biega od lekarza do lekarza z nadzieją, że otrzymają diagnozę a wychodzą z gabinetu rozczarowani. Dlatego polecam badanie wes. Jest to badanie pozwalające na wykrycie chorób genetycznych u dzieci i dorosłych. Żałuję, ze mój brat wczesniej nie wiedział o tym badaniu, moze szybsza diagnoza pomogłaby mu w walce z chorobą. Obecnie może tylko łagodzić objawy.