Zmarszczki mimiczne

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Zmarszczki mimiczne

Post autor: Krecha »

Cześć, jak radzicie sobie z zmarszczkami? Używacie jakiś kosmetyków czy raczej korzystacie z zabiegów medycyny estetycznej? Ja zastanawiam się nad kn-estetic/pl/zabiegi/wypelnianie-kwasem-hialuronowym/ . Znajoma bardzo sobie chwali ten zabieg i faktycznie efekty widoczne są u niej gołym okiem. Ja chyba też się skuszę

dolores
Posty: 14
Rejestracja: wt gru 22, 2020 12:15 am

Re: Zmarszczki mimiczne

Post autor: dolores »

Ja zdecydowałam się na zabieg z dziedziny medycyny estetycznej. Dokładniej mówiąc wybrałam się na usuwanie zmarszczek w malaklinikaurody/pl/ i muszę przyznać, że efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania i jestem z niego bardzo zadowolona.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Zmarszczki mimiczne

Post autor: Maczko0 »

Ja jakiś czas temu kupilam sobie krem pod oczy nawilzajaco kojący z Bielendy z serii vegan muesli i naprawdę robi dobrą robotę. A przerabiałam wcześniej naprawdę dużo kremów i innych cudów :) i zmarszczki ładnie sie wygladzaja

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Zmarszczki mimiczne

Post autor: marysia »

Skoro zauważacie pierwsze oznaki starzenia na swojej cerze, to jest to odpowiedni moment aby skupić się na pielęgnacji. Nie wiem czy słyszelicie już o sklepie novakosmetyki/pl/pl/55-naturalne-kosmetyki-do-twarzy ale jeśli nie, to warto zapoznać się z ich ofertą. Mają ogromny wybor naturalnych kosmetyków, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

rusinka
Posty: 40
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:09 pm

Re: Zmarszczki mimiczne

Post autor: rusinka »

Wiek robi swoje i takie zmarszczki pojawiły się także u mnie. Ale nie załamałam się, tylko spokojnie podeszłam do tematu. Poszukałam dobrej kliniki medycyny estetycznej i trafiła na novoderm novoderm/pl/medycyna-estetyczna/wolumetria-twarzy/. Bardzo dobrze się mną tam zajęli i mogę się cieszyć odmłodzoną cerą :)

tutsi
Posty: 114
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Zmarszczki mimiczne

Post autor: tutsi »

wydaje mi się, ze zabiegi związane z medycyną estetyczną dadzą w tym wypadku najlepsze efekty. Ja mogę Ci ze swojej strony polecić Magiczną Klinikę, sama robiłam u nich już kilka zabiegów ( w tym likwidacja lwiej zmarszczki). Fachowo, niedrogo, efektywnie. Można ich znaleźć w kilku miastach w kraju, poszukaj czy nie przyjmują gdzieś w Twojej okolicy :)

masala
Posty: 152
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Zmarszczki mimiczne

Post autor: masala »

Sądzę, że można je wypełnić kwasem hialuronowym. Coraz więcej osób decyduje się na taki zabieg. Ja osobiście polecam klinikę medycyny estetycznej Neonia, która znajduje się w Krakowie: neonia/com/pl/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy/ . Jestem z nich bardzo zadowolona.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Zmarszczki mimiczne

Post autor: Maczko0 »

Zerknij sobie na ofertę kliniki Miracki - klinikamiracki/pl/ U nich wykonują i zabiegi laserowe i kosmetyczne, które pomogą w ograniczeniu widoczności zmarszczek

qinga
Posty: 25
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:40 pm

Re: Zmarszczki mimiczne

Post autor: qinga »

moja mama od jakiegoś czasu używa ( z powodzeniem) serum z retinolem z Eveline, z serii Serum Shot. Można je kupić w Hebe i z tego co wiem to do konca maja jest na promocji. Fajny skład, delikatny zapach. Szybko się wchłania a do tego nie zapycha.

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Zmarszczki mimiczne

Post autor: sprytna »

Proponuję byście zerkneli na tę stronę tu https://the-clinic.pl/specjalista/lek-agnieszka-lemiec/ To lekarz medycyny estetycznej z 20-letnim doświadczeniem. Wykonuje zabiegi iniekcyjne, których celem jest usuwanie zmarszczek i odmładzanie Na stronie znajdzieie dane kontaktowe.