gdzie kupić odzież?

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: Paulina »

A czy kupujecie czasami odzież w outletach? Ja ostatnio widziałam fajne, markowe ciuchy Adidas w outlecie internetowym pepegi.eu/firm-pol-1538990040-Adidas.html. Nie wiem, jak Wy, ale ja uważam, że warto zrobić tam zakupy ;)

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: tamara »

Oprócz tego, że warto wiedzieć gdzie je kupować to warto też wiedzieć jakie modele wybierać. Latem najlepszą opcją będą klapki. Poczytajcie sobie na blogu thechoices/pl/klapki-na-platformie-damskie-wygoda-i-styl/ o tym, jakie modele są w tym sezonie najmodniejsze.

Lejdi
Posty: 68
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: Lejdi »

Ja zamawiam odzież głównie przez internet. Teraz nie ma problemu ze zwrotem jeśli coś nie pasuje wiec można zrobić bezpieczne zakupy. Ostatnio trafiłam na stylowe sukienki w kratkę na ceneo. Ponoć krata w tym sezonie jest bardzo modna :) Ja zresztą dobrze czuję się w takich wzorach, więc chyba wybiorę jakąś sukienkę dla siebie.

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: Sanfiko »

Dobrze jest popatrzeć za fajnymi ciuchami gdy pojawiają się promocje. Wiem, że zbliża się Black Friday i totalna wyprzedaż. Czytałam tu gazetka-24/pl/blog/sukienki-w-czasie-black-friday-co-zrobic-zeby-twoje-czarnopiatkowe-zakupy-byly-naprawde-udane , że jeżeli tylko takie zakupy dobrze sie zaplanuje to można sporo kasy zaoszczędzić o a to chodzi podczas zakupów.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: łobuziak »

Wreszcie i mężczyźni zaczeli dbać o swój wygląd. Ja do swoich ubrań staram się dobierać dobrej klasy dodatki np zobaczcie tu iokulary/pl/product-pol-47913-Okulary-Przeciwsloneczne-Ray-Ban-RB-8056-176-30.html Męskie okulary przeciwsłoneczne. Znanej i cenionej marki na naszym rynku. Modne i eleganckie. Będą dobrym dodatkiem do moich ubrań.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: patriss »

Nie wiem, jak wy, ale ja tam zamawiam sporo online i jestem z tego powodu zadowolona. Prawdę mówiąc, wiem że każdy ubiera się tak, jak chce, dlatego nie będę Wam niczego sugerować, ale na pewno po galanterię skórzaną warto wybrać się do sklepu Solier sklep.solier/pl . To jeden z lepszych punktów w sieci z tego, co mi jest wiadomo.

Prywatka
Posty: 32
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:28 pm

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: Prywatka »

Spory wybór odzieży na różne okazje znajdziecie oczywiście w sklepach internetowych,żeby jednak trafić do tych oferujących atrakcyjne ceny i wysokiej jakości ubrania,warto korzystać z Ceneo.Tylko w tym miejscu,znajdziemy w tak krótkim czasie tysiące sklepów z wybranymi,najlepszymi ofertami.Dzięki Ceneo,dotrzemy do najbardziej stylowych spódnic,spodni,znajdziemy sukienki wyszczuplające ceneo/pl/Sukienki/Cechy_dodatkowe:Wyszczuplajaca.htm i wieczorowe.

kowala
Posty: 2
Rejestracja: pn lis 30, 2020 9:18 am

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: kowala »

To ja się pochwalę, że ostatnio znalazłam fajny butik z sukienkami. Kupiłam tam już dwie sukienki i jestem zadowolona miderelle/pl/sukienki
Trafiają w mój gust z długością midi :D

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: arabica »

W sumie sklepów jest naprawdę wiele... A może mi napiszecie co dokładnie was interesuje i w jakim stylu? Może ubrania tego atamanshop/pl/pl/33_pit-bull-west-coast typu wam się spodobają? Słyszałam, że firma ta oferuje wysokiej jakości, nowoczesne i z charakterem ubrania. Co wy na to?

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: Sanfiko »

A ja tam zdecydowanie wolę postawić na markowe ciuchy. Jak dla mnie są dużo lepsze jakościowo. Jeżeli tylko dobrze się poszuka to można znaleźć je w przystępnych cenach. Spory wybór jest tu dewear/pl/pl/c/KOBIETA/13 , my lubimy tam zaglądać.