gdzie kupić odzież?

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

gdzie kupić odzież?

Post autor: Perseuko »

Cześć, zastanawiam się ostatnio sporo nad zrobieniem internetowych zakupów, jednak kompletnie nie mogę się zdecydować na jakiś sklep. Możecie mi w tym pomóc? Szukam naprawdę dobrej stronki, która ma szeroki asortyment. Dzięki temu na pewno wybiorę coś dla siebie. Polecicie coś? Dużo dobrego od znajomych słyszałem o tej stronie https://www.e-hurtowo.eu/ . Co o niej sądzicie? Myślicie, że warto skorzystać z ich oferty? Będę wdzięczny za pomoc!
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Awatar użytkownika
ferdinados
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 4:07 pm

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: ferdinados »

Niestety nic nie wiem na ten temat. Może ktoś inny Ci pomoże?
Żadne miejsce nie powinno być dla ciebie milsze od ojczyzny.

marlena
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: marlena »

Witam czy orientujecie, gdzie można zakupić ładne eleganckie ubrania do pracy dla recepcjonistki? Właśnie szukam czegoś schludnego, niewyzywającego i zarazem komfortowego. Kuzynka wspominała ostatnio coś o sklepie fashionpolska/pl/bluzki-damskie bluzki wydają się całkiem niezłe. A wy co o nich myślicie? Czy ktoś z was może u nich robił zakupy? Mają dobrej jakości ubrania?

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: Perseuko »

A sukienki gdzie kupujecie? Ja ostatnio tutaj https://www.lejdi.pl/k494,odziez-damska ... oszki.html widziałem piękne sukienki w groszki. Prawda, że są przepiękne? Do tego nie kosztują wiele, dlatego wezmę coś dla żony i córki. Na pewno będą zadowolone z takiego prezentu.
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

tosia70
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 19, 2020 4:45 pm

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: tosia70 »

Ja mogę polecić sklep z koszulkami dla panów panpablo/pl/pol_m_Mezczyzna_Odziez_T-shirty-522.html. Mój chłopak lubi wygodę, ale też ceni sobie modę, dlatego zazwyczaj przegląda ich ofertę, bo ma już do nich zaufanie. Koszulki nie są drogie, jest w czym wybierać, a przesyłki przychodzą szybko. Koniecznie tam zajrzyjcie, jeśli chcecie zaoszczędzić.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: lola »

Ja w ostatnim czasie najczęściej robię zakupy w sklepach internetowych. Tak jest mi po prostu wygodnie. Jakiś czas temu postanowiłam zmienić swój styl i postawiłam na edgy look. Słyszałyście o stylu na krawędzi? Jeśli nie to koniecznie zapoznajcie się z tym artykułem kraina-stylu/pl/styl-krawedzi-czyli-edgy-look Ja absolutnie pokochałam ten styl.

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: pogoda »

Jest wiele ciekawych stron gdzie można kupić ubrania ale trzeba także pamiętać że to nie wszystko bo uzupełnieniem są dodatki. Jednym z takich dodatków są markowe okulary przeciwsłoneczne. Mój wybór padł na eyewear24.net/product-pol-37759-Okulary-Przeciwsloneczne-Anne-Marii-Ams-10016-B.html bardzo mi się spodobały wpasowały się w mój sposób ubierania ale także podkreślają moją urodę.

arabica
Posty: 154
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: arabica »

Teraz bardzo dużo można znaleźć super sklepów nie tylko z ubraniami, ale też wszelkimi innymi produktami. W sklepie Feba macie niejeden super strój kąpielowy dwuczęściowy push up , który jest dostępny w szerokie gamie kolorów, wzorów. Możecie sobie sprawdzić.

MaryAnn84
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:29 pm

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: MaryAnn84 »

Też obecnie poszukuję nowych ciuchów oraz butów na jesień. Szczególnie mi się upodobały botki na obcasie - pantofelek24/pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki_Botki-na-obcasie-375.html Wyglądają stylowo i efektownie zarówno do sukienki jak i do spodni. A do tego są wykonane z porządnych i przyjaznych dla stopy materiałów. Będzie to na pewno inwestycja na co najmniej kilka sezonów.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: gdzie kupić odzież?

Post autor: łobuziak »

Ja mogę ci podpowiedzieć ten sklep tu facebook/com/Esy-Floresy-moda-dla-Ciebie-119599539765102/ Moja żona go uwielbia. Tu znajduje eleganckie, modne , a czasami oryginalne ubrania damskie. Jak nie jest czegoś pewna, to kontaktuje się na fb z p. Małgosią - bardzo szybko otrzymuje zwrotną odpowiedź. Bo pani Małgosia szyje sama i jej ubrań nie dostaniecie w sieciówkach. A co ważne to ceny, nawet nowe kolekcje są w niskich cenach.