gdzie kupować kosmetyki?

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

gdzie kupować kosmetyki?

Post autor: Perseuko »

Macie może jakieś swoje ulubione drogerie, gdzie kupujecie swoje kosmetyki? Zależy mi na znalezieniu czegoś dobrego i sprawdzonego. Polecicie coś? Wczoraj przeszukiwałem internet w tym celu i trafiłem na tą stronę https://drogeriadlaciebie.pl/ . Co o niej sądzicie? Warto się skusic na ich ofertę? Z tego co widzę to mają oni naprawdę szeroką ofertę. Dajcie znać.
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: gdzie kupować kosmetyki?

Post autor: poranek »

To zależy od tego czego konkretnie szukamy. Bo ja bardzo często kupuję przez internet, gdyż w ten sposób mogę przeglądać dany kosmetyk do woli i porównywać ceny w innych drogeriach. Przeglądając jedną z ofert trafiłam na taki spray do koloryzacji odrostów i tak się zastanawiam czy by nie zamówić sobie. Tutaj perfumesco/pl/odrosty-odsiwianie-wlosow mają całkiem duży wybór w takich sprayach więc każdy dopasuje sobie pod kolor swoich włosów

tutsi
Posty: 114
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: gdzie kupować kosmetyki?

Post autor: tutsi »

w drogeriach, ja najczęściej zaglądam do Rossmana :) tylko tu mogę kupić kosmetyki pielęgnacyjne z Christiana Laurenta christianlaurent.eu/#products :) Sprawdzone i skuteczne, w dobrej cenie. Nie podrażniają, idealne do skóry dojrzałej ( ale nie tylko ).

Himyoc
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 21, 2020 12:25 pm

Re: gdzie kupować kosmetyki?

Post autor: Himyoc »

Jak kupować kosmetyki to tylko takie wykonane naturalnie, bez żadnej chemii i dodatków. Z całą rodziną korzystamy z tego sklepu ekopolka/pl/pl/c/SZAMPONY/37 dzięki czemu mamy pewność że wszystko mamy pod kontrolą. Najbardziej lubię szampony do włosów, bo zapach utrzymuje się godzinami

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: gdzie kupować kosmetyki?

Post autor: pogoda »

Dopasować kosmetyki trzeba pod siebie ale ja na przykład miałam z tym duży problem iż na większości jestem uczulona i posiadają dużą ilość chemii. W końcu trafiłam na bee/pl/bebio-ewa-chodakowska-zestaw-kosmetykow-naturalnych-pieprz-afrykanski-i-migdal-eko-plecak-2-x-200-ml-75-ml-50-ml_p1363381.html . Bardzo mi się spodobały z wielu powodów ale jednym z najważniejszych jest ich naturalność no nie szkodzi mojej skórze.

Paulina
Posty: 219
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: gdzie kupować kosmetyki?

Post autor: Paulina »

Jeśli chodzi o perfumy, to warto moim zdaniem je zamawiać przez internet, bo jest taniej. Na przykład spory wybór markowych zapachów męskich mają na stronie internetowej francuskieperfumy/pl/markowe-perfumy-meskie. Polecam się tam rozejrzeć ;)

lunko
Posty: 760
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: gdzie kupować kosmetyki?

Post autor: lunko »

Według mnie najlepszym miejscem na zakup kosmetyków jest internet i sklepy w sieci, tam wybór takich rzeczy jest duży. Właśnie tutaj eveline/pl/makijaz/usta/pielegnacja-ust rozglądam sie dla siebie za czymś do pielęgnacji ust, muszę coś nowego kupić bo mi się pokończyło wszystko.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: gdzie kupować kosmetyki?

Post autor: patriss »

No co wy, nie wiecie? Na pewno drogeria internetowa Vica jest dobrym wyborem. To raczej drogeria sieciowa, ale to właśnie sprowadza się do tego, że możemy jej zaufać. To idealne miejsce przede wszystkim do tego, żeby zrobić zakupy na święta. Mają fajne promocje na zestawy, ale i na poszczególne kosmetyki. Sprawdzaliście już? Serio warto.

Grazka123
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 03, 2020 11:21 am

Re: gdzie kupować kosmetyki?

Post autor: Grazka123 »

Jeśli masz swój gabinet kosmetyczny albo sama korzystasz z różnych ampułek lub serum odmładzających to polecam EraNatura Ja kupuje tam barwniki do makijażu permanentnego i sa one bardzo bezpieczne, mineralne nie uczulają i bardzo są trwałe. Sprawdzcie sami ich oferte.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: gdzie kupować kosmetyki?

Post autor: dorka4 »

Tutaj ziaja/com/ jest sporo różnych kosmetyków. Nie tylko znajdziecie tam produkty do pielęgnacji, ale również takie, które rozwiązują różne problemy. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Propozycji jest naprawdę wiele. Przede wszystkim plusem jest to, że nie są one drogie. Jest to miejsce, gdzie można się kompleksowo zaopatrzyć.