Soczewki jednodniowe

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Soczewki jednodniowe

Post autor: Tobi74 »

Chciałbym niedługo zamówić dla siebie nowe soczewki jednodniowe. Moje poprzednie niestety podrażniały mnie, dlatego szukam czegoś sprawdzonego i komfortowego. Macie jakieś swoje ulubione propozycje? Dzisiaj rano trafiłem w internecie na tą ofertę https://www.szkla.com/dailies-total-1-30-szt.html . Muszę wam powiedzieć, że ich cena bardzo mnie zaskakuje. Oferują one naprawdę wiele jak za taką kwotę. Niewyczuwalność na oku bardzo mnie zachęca do ich zakupu. Dodatkowo wysoka przepuszczalność tlenu oraz intensywne nawilżenie również jest bardzo przydatne. Myślicie, że warto się na nie zdecydować? Czekam na wasze odpowiedzi, dzięki wielkie za waszą pomoc!
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Soczewki jednodniowe

Post autor: Sanfiko »

dobrą opcją, szczególnie dla początkujących, mogą być soczewki na dzień i na noc. Zobaczcie sami, co to takiego np tutaj: optiland/pl/soczewki-na-dzien-i-na-noc Wg mnie rozwiązanie naprawdę fajne i ciekawe. Chociaż ja teraz mam soczewki roczne:) Ale i tamte też przerabiałam.