Kościerzyna i nocleg

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Kościerzyna i nocleg

Post autor: Tobi74 »

Jak w temacie - poszukuję dobrego miejsca noclegowego na terenie Kościerzyny. Jesteście może w stanie coś zasugerować w tym obszarze tematycznym? Interesującym miejscem wydaje się być http://koscierzynahotel.pl/ Co sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tej materii.
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Kościerzyna i nocleg

Post autor: poranek »

Bardzo fajny pomysł z takim wypadem do Kościerzyny. Może kiedyś się tam wybierzemy, ale jak na razie to korci nas mały wypad na Mazury lecz tak do końca nie wiemy co tam można robić. W poszukiwaniu jakiś atrakcji trafiliśmy na tę stronę netta-jachty/pl/czarter-jachtow-motorowych-mazury/ dzięki której dowiedzieliśmy się o takiej możliwości wynajmu jachtu i zobaczenia pięknych jezior i nie tylko

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Kościerzyna i nocleg

Post autor: pogoda »

Jak już wybierzesz sobie nocleg to na pewno przyda ci się przewodnik . Znajdziesz go na taniaksiazka/pl/seria/polska-niezwykla gdzie będziesz mogła sobie zaplanować co warto zobaczyć w mieście i okolicy. Tym bardziej że nasz kraj jest bardzo piękny i warto poznawać naszą własną kulturę .

Awatar użytkownika
Stolowy66
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 02, 2020 12:36 pm

Re: Kościerzyna i nocleg

Post autor: Stolowy66 »

Bardzo przydatne informacje. Mam nadzieję, że mi pomogą. Wielkie dzięki za pomoc!
"Talent rośnie w samotności, charakter wśród ludzi."

lunko
Posty: 760
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Kościerzyna i nocleg

Post autor: lunko »

Jeśli uda się znaleźć odpowiedni nocleg, to koniecznie zainteresujcie się też tym, co powinniście zabrać. Różnego rodzaju akcesoria, które jednocześnie nadają się do sportów wodnych, pływania kajakami i podróżowania, możecie znaleźć na stronie gokajak.com . Myślę, że każdy znajdzie coś tam dla siebie, co chętnie zabierze razem ze sobą na wyjazd.