Sportowy biustonosz

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 77
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Sportowy biustonosz

Post autor: Tobi74 »

Czy ktoś z was wie może, gdzie uda mi się zamówić w dobrej cenie sportowy biustonosz? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad takim zakupem i szukam czegoś naprawdę porządnego. Niedawno poszperałem trochę w internecie w celu znalezienia czegoś sensownego i trafiłem na ten link https://www.lejdi.pl/k439,bielizna-bius ... rtowy.html . Co sądzicie o tej ofercie? Warto się na nią zdecydować?
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Sportowy biustonosz

Post autor: patriss »

No, ja prosiłam męża o coś takiego, a w zamian dostałam skarpety stok narciarski spoxsox/pl/skarpetki-stok-narciarski . Oczywiście w wersji damskiej. Ja nie wiem, skąd on wziął na to pomysł, ale powiem wam, że sama jestem tym mega zdziwiona. Przecież tak naprawdę to nie jest kompletnie to, o czym mu mówiłam. No, ma wenę, nie?

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Sportowy biustonosz

Post autor: farah557 »

Fajną sportową odzież i bieliznę z pianki można kupić w sklepie easy-surfshop/pl/xcel. Oferują oni produkty znanej na całym świecie firmy Xcel w naprawdę atrakcyjnych cenach, więc warto tak zajrzeć.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Sportowy biustonosz

Post autor: karamba »

Sportowa odzież to dla mnie nic nowego. Bardzo lubię sobie na przykład różnego rodzaju ćwiczenia sama zadawać i cieszę się, że to wszystko naprawdę mogło pomóc. Co do mnie, to jeszcze bym powiedziała że lubię dobrze wyglądać, ćwicząc np;: w parku. Stąd u mnie taki plecak puma zielony .

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Sportowy biustonosz

Post autor: mirka00 »

Tak sobie myślę, może warto odwiedzić ten sklep sportowy online? Na pewno pozwoli wam na udane zakupy sportowe, chociaż nie wiem dokładnie, czego będziecie potrzebować. Ogólnie sprawa ma się tak , że ja doskonale rozumiem, jak wiele rzeczy tak naprawdę można mieć w sporcie, ale jakoś nie zakochałam się w tym. Nie wiem czemu.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Sportowy biustonosz

Post autor: poranek »

Siemanko. Jeśli chodzi o biustonosz sportowy to sama jakiś czas temu sobie taki kupiłam. Bo jedna podczas ćwiczeń jest on o wiele wygodniejszy. A tak przy okazji jak szukałam takiego dobrej jakości biustonosza to znalazłam tę stronę ceneolokalnie/pl/gdansk/hantle na której to mają całkiem niezły wybór w hantlach. Myślicie, że warto takiego typu sprzęt mieć w swoim domu?

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Sportowy biustonosz

Post autor: kasiunia »

Jaki wybrać biustonosz (niekoniecznie sportowy) ? - odpowiedź moim zdaniem może być tylko jedna - wygodny. Nie żałuję kasy na dobrą i wygodną bieliznę a od jakiegoś czasu kupuję ją w sklepie w internecie - triumfomania/pl - triumfomania.pl/biustonosze/sloggi-zero-feel-lace-2-0-bralette .Tam właśnie dokupiłam sobie do kompletu biustonosz.Serdecznie wszystkim polecam.

beatabeta
Posty: 64
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:44 am

Re: Sportowy biustonosz

Post autor: beatabeta »

Sportowy biustonosz widziałam na pewno na stronie sklepu jagna.pl ale jak już miałabym coś tam kupować to raczej model z miękkiej koronki :) https://www.jagna.pl/2342-miekkie