Wyjazd do Poznania

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Wyjazd do Poznania

Post autor: Perseuko »

Czy znacie może gdzie mogę dobrze wypocząć w Poznaniu? Zastanawiam się nad wyjazdem do tego miasta, jednak nie mogę się zdecydować na żaden hotel. Polecicie coś sprawdzonego? Dużo dobrego od znajomych słyszałem o tym hotelu https://www.hoteltraffic.pl/poznan/pokoj-1 . Ten pokój wygląda naprawdę komfortowo. Myślicie, że warto się skusić na ich ofertę? Dajcie znać co wiecie na ten temat, może macie jakieś inne propozycje?
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Wyjazd do Poznania

Post autor: pogoda »

Co do szukanie noclegu nie mogę Ci pomóc ale do znalezienia dobrej książki na podróż by sobie ja umilić mogę. Bardzo fajne Książki są autora taniaksiazka/pl/autor/andrzej-sapkowski gdzie znajdziesz duży wybór jego dzieł i na pewno Ci się spodobają i znajdziesz coś dla siebie.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Wyjazd do Poznania

Post autor: lola »

Gdybyś wybierał się do Swinoujścia to polecam pokoje z baltichome/pl/swinoujscie/pokoje Znajdziesz tam noclegi z widokiem na morze w bardzo dobrej lokalizacji. Sama myślę o skorzystaniu z oferty. Miałam nigdzie w tym roku nie jechać ale powoli dostaję na głowę w domu i chcę się z niego wyrwać chociaż na trzy dni.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Wyjazd do Poznania

Post autor: karamba »

Ja to wolę podróżować tam, gdzie się coś dzieje, zwiedzać stadiony i tak dalej. Ci, którzy wiedzą co to jest groundhopping , na pewno mnie rozumieją. Dla mnie takie właśnie podróże mają sens i lubię się im poświęcać. Wiem, że nie u każdego tak to działa, dlatego rozumiem, jeśli macie inne sposoby podróżowania.

Awatar użytkownika
Iloo
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 5:15 pm

Re: Wyjazd do Poznania

Post autor: Iloo »

Też niedługo planuję taki wyjazd. Możecie polecić jakąś ciekawą restaurację?
"Mówienie tak bardzo przeszkadza w myśleniu." Tatuś Muminka

arabica
Posty: 153
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Wyjazd do Poznania

Post autor: arabica »

Jeżeli chodzi o wyjazd rekreacyjny, to warto warto ze sobą rower. W końcu nie ma jak to podróżowanie rowerem :). Jak macie dziecko- to nie problem, bo tutaj sklepzrowerami/pl/319-Foteliki kupicie porządne foteliki. A wtedy będziecie mogli bezpiecznie i komfortowo podróżować rodzinnie.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Wyjazd do Poznania

Post autor: tamara »

Jeżeli jedziesz autem to musisz też wiedzieć o takich kwestiach jak zmiana koła w samochodzie. Na blogu wawa-hol/pl/zmiana-kola-w-samochodzie/ znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.