Wakacje

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Wakacje

Post autor: lunko »

Ja szukam na wakacje hotelu dla mnie i rodziny w Bieszczadach. Zaplanowaliśmy, że w tym roku jedziemy w góry i chcielibyśmy zarezerwować nocleg w hotelu z wyżywieniem oraz basenem. Myślałem o tym hotelu kompleksbeskid/pl/#mainSec/4 . Co o nim myślicie?

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Wakacje

Post autor: kasiunia »

Gdzie na wakacje w tym roku? Jeszcze nie wiemy ale mamy dwa typy - Chorwacja bądź Grecja. W zasadzie pojedziemy samochodem, więc tylko trzeba zadbać o sprawny samochód i mozna jechać. Kupiłam już odpowiedni sprzęt pływający, bo na nim relaksujemy sie na prawdę dobrze a także szukałam stroju kąpielowego i znalazłam go na stronie triumfomania/pl - triumfomania.pl/stroje-kapielowe/sloggi-shore-flower-horn-mid-waist-2 .Takie majtki i biustonosz do tego ... rewelacja, bardzo wygodny strój i przy tym w kolorach, które bardzo lubię.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Wakacje

Post autor: lola »

Ja ostatnio trafiłam na półkolonie w szczecinie i chyba zapiszę na nie swoje córki. To półkolonie na rolkach :) Dzieciaki się tam będą uczyć jeździć i nie tylko. Myślę, że szykuje się świetna zabawa! Wiedzieliście, że w Szczecinie jest szkoła nauki jazdy na rolkach?

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Wakacje

Post autor: farah557 »

Niedawno byliśmy na wypadzie z dzieciakami w hotelu tcchotel/pl/atrakcje/strefa-relaksu-basenova. Ich strefa basenów jest idealnie skrojona pod potrzeby i bezpieczeństwo dzieci. Super sprawa, polecam :)

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Wakacje

Post autor: arabica »

A ja szukałam teraz dla siebie spokojnego, wiejskiego miejsca na odpoczynek. Wiecie mieszkam wielkim mieście i mam dosyć tłoku, hałasu, który na co dzień mnie otacza. Póki co zainteresował mnie folwark Jackowo, który według mnie jest klimatycznym miejsce, gdzie można oddać się całkowicie naturze.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Wakacje

Post autor: paulinajacka »

Jeśli zastanawiacie się co zabrać na wakacje to warto zapoznać się z wartościową wiedzą na ten temat. Podstawą są oczywiście leki oraz dokumentacja i pieniądze, ale oprócz tego bardzo ważne jest odpowiednie obuwie i odzież na zmianę. Na pewno dodatkowe sprzęty np. aparat, kamera, słuchawki czy gadżety pozwalające ułatwić podróżowanie są mile widziane. Wszystko zależy od tego gdzie i na ile się wybieracie.
paulina modra

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Wakacje

Post autor: Sanfiko »

Świetną opcją na wakacyjny wyjazd jest także wizyta w parku rozrywki Zatorland. Sami skorzystaliśmy z tej opcji tydzień temu i powiem Wam, że wrażenia świetne :) Park ten jest super miejscem i dla dzieci i dla dorosłych. Każdy będzie się tam świetnie bawił. Na mnie mega wrażenie zrobił ten ogromny T-Rex - wow naprawdę :) Polecam - a wszystkie informacje znajdziecie na ich stronie: zatorland/pl/

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Wakacje

Post autor: kasiunia »

Wyjeżdżając na wakacje musimy pamiętać o dobrym wyposażeniu, zarówno ciuchy wakacyjne jak i odpowiedni sprzęt i akcesoria plażowe. Wyjeżdżając do letnich kurortów warto z sobą zabrać wszelkie rzeczy, które uchronią nas i nasze dzieci przed silnym słońcem. Należy do nich z pewnością krem z filtrem ,dobry koc czy mata plażowa oraz namiot plażowy , gdzie można schronić się przed słońcem. Pamiętajcie też o piciu odpowiedniej ilości wody. To ważne.

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Wakacje

Post autor: iriss »

Szukanie odpowiedniego wyposażenia jest trudne, bo jak wiadomo, każde wakacje to coś innego, ale można wielorako kombinować. Mnie na przykład zainteresował taki materac ultralight , bo chcę popływać troszkę na oceanie, a wiadomo, że trzeba będzie na czymś to robić.

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Wakacje

Post autor: djonka »

Pamiętajcie o tym żeby załatwić Ekuz jak wyjeżdzacie. Na punkta/pl/akademia/ubezpieczenia-podrozne/ekuz/ macie porady i wyjaśnienie jak ta karta dziala jeśli nie wiecie