Jakie kary za nie posiadanie OC?

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 77
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Jakie kary za nie posiadanie OC?

Post autor: Tobi74 »

Cześć. Jakbyście szukali informacji odnośnie tego jakie kary grożą za brak ubezpieczenia OC, to polecam spojrzeć na https://ubea.pl/Kara-za-brak-OC-w-2020- ... kul%2C850/ Moim zdaniem mają naprawdę sporo rzetelnych informacji tam.
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

MaryAnn84
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:29 pm

Re: Jakie kary za nie posiadanie OC?

Post autor: MaryAnn84 »

Niestety ale posiadając samochód trzeba koniecznie pamiętać o takich sprawach jak terminowe opłacanie OC czy przeglądy samochodów. Tego problemu nie ma wtedy, kiedy samochód jest wypożyczany - fleetcorp/pl/lublin/ Wypożyczalnie oferują pożądne samochody z już opłaconym ubezpieczeniem oraz po przeglądzie i serwisie. Dzięki temu o nic takiego nie trzeba się martwić, a w razie gdyby doszło do awarii samochodu to zawsze można liczyć na samochód zastępczy.

Awatar użytkownika
electronmode12
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:38 pm

Re: Jakie kary za nie posiadanie OC?

Post autor: electronmode12 »

Jak będę miał czas to wszystko posprawdzam.
Nie czuję się zobowiązany do wiary, że ten sam Bóg, który obdarzył nas zmysłem, rozumem i intelektem, chciał abyśmy zapomnieli ich użycia i innymi środkami chciał dać nam wiedzę, którą możemy zdobyć poprzez nie.

Awatar użytkownika
poldzio
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 7:36 pm

Re: Jakie kary za nie posiadanie OC?

Post autor: poldzio »

Poszukam na ten temat jeszcze w internecie. Dam znac później.
Co za czasy, że sława z powodu byle głupoty, jest lepsza od braku sławy.

Edi88
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:48 pm

Re: Jakie kary za nie posiadanie OC?

Post autor: Edi88 »

Jeśli ciekawi Cię właśnie ów wątek to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie możesz odczytać o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia informacji na ów temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas bo naprawdę warto według mnie - motoryzacyjnie-info/pl .

Lara72
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:02 pm

Re: Jakie kary za nie posiadanie OC?

Post autor: Lara72 »

Gdy chcesz się douczyć na ten temat więcej to radzę spojrzeć sobie na stronę - autopomorze/pl . Według mnie tutaj odszukasz najpotrzebniejsze info odnośnie tego tematu. Według mnie centrum solidnej wiedzy.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Jakie kary za nie posiadanie OC?

Post autor: walicja »

Uważam, że kary za brak OC powinny być bardzo wysokie, bo jednak to jest obowiązek każdego aby zadbać o ubezpieczenie samochodu. Dlatego też ja szukam jak najlepszego ubezpieczenia do mojego samochodu więc przeglądam różne oferty różnych firm. I tak udało mi się znaleźć taką ofertę mfind/pl/marki-oc/fiat/ . Dzięki temu wiem gdzie mogę znaleźć bardzo dobrą ofertę dla swojej marki samochodu.

akacja56
Posty: 24
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:02 pm

Re: Jakie kary za nie posiadanie OC?

Post autor: akacja56 »

Moim zdaniem kary za takie ubezpieczenia są różne , ale słyszałam że bardzo duże. Warto pamiętać aby w terminie takie ubezpieczenie wykupić. Lepiej wcześniej niż karę płacić. W tym celu można zajrzeć np. na najtansze-ubezpieczenia/pl/ , gdzie mają wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Jakie kary za nie posiadanie OC?

Post autor: karamba »

Spore. Na pewno wiem, że można zapłacić do 2000 zł, a czy więcej, to już niestety nie wiem. Ogólnie ja staram się dopilnować, żebyśmy mieli dobre ubezpieczenie i żeby wszystko do siebie pasowało, ale nie zawsze też mam na wszystko czas. Teraz muszę tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-samochodu/ na szybko jedno autko ubezpieczać, bo jesteśmy dzień po terminie.

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Jakie kary za nie posiadanie OC?

Post autor: Sanfiko »

Według mnie bardzo ważne jest to by wykupić sobie takie dodatkowe ubezpieczenie na życie. Nigdy nie mamy pojęcia co nam się w życiu wydarzy, dlatego wykupienie takiego unilink/pl/porady/obowiazkowe-wyposazenie-samochodu-co-jest-obowiazkowe-w-samochodzie-w-2021 ubezpieczenia na życie to dobry krok.