Lakierowanie samochodu

Awatar użytkownika
electronmode12
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:38 pm

Lakierowanie samochodu

Post autor: electronmode12 »

Czy zna ktoś może firmę, która profesjonalnie zajmie się lakierowaniem samochodu? Ostatnio trafiłem w internecie na taką stronę auto-lakiernik/pl/ . Wydają się oni być profesjonalni, opinie również mają zadowalające. Myślę, że chyba warto się skusić. Co sądzicie na ten temat?
Nie czuję się zobowiązany do wiary, że ten sam Bóg, który obdarzył nas zmysłem, rozumem i intelektem, chciał abyśmy zapomnieli ich użycia i innymi środkami chciał dać nam wiedzę, którą możemy zdobyć poprzez nie.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: poranek »

Skoro zdecydowaliście się na polakierowanie samochodu to może warto pójść za ciosem i zrobić także reflektory czy też soczewki w samochodzie? Sądzę, że w ten sposób uzyskamy jeszcze lepszy efekt i nasz samochód będzie wyglądał jak nowy. Widziałam na tej stronie reflektory.autogamma/pl/index.php/uslugi bardzo fajne usługi i to nawet nie wychodzi tak drogo. A dzięki temu będziemy mieli światła jak nowe i lepsze pole widzenia

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: mirka00 »

A nic mi o tym już, proszę, nie mówcie. Mąż zaprowadził do takiego podwórkowego lakiernika nasz samochód (maluszka) i miał być zrobiony na tip-top, a nawet w połowie dobrze zrobiony nie był. Nawet lakier był źle dobrany. Teraz idziemy do profesjonalisty, znamy cenę i z tym doradcą doradcafinansowy-trojmiasto/pl/ zamierzamy wziąć pożyczkę, by było dobrze zrobione.

Awatar użytkownika
Manix
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:41 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: Manix »

Bardzo mi ta propozycja pomogła! Dzięki wielkie za pomoc.
Nie musisz się wstydzić tego, co teraz czujesz. Przeciwnie... to, że odczuwasz taki ból, jest twoją największą siłą.

Tadek
Posty: 19
Rejestracja: czw paź 08, 2020 6:27 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: Tadek »

Mi się wydaje, że dobrym rozwiązaniem jest po prostu profilaktyka. Lakier będzie lepiej wyglądał, o ile będzie odpowiednio konserwowany... Efekt jest super po myjni ręcznej. Od jakiegoś czasu korzystam z goldwash24/pl/mobilna-myjnia/ i jestem bardzo zadowolony. Nawet jechać do nich nie trzeba, bo mają usługę mobilną w ofercie, więc umawiasz się, a oni myją auto na Twoim podwórku, a potem woskują i samochód jest perełką.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: walicja »

Skoro mowa o samochodach to zastanawia się gdzie mogę znaleźć dobrej jakości akumulator do samochodu? Bo pora już się za to wziąć. I tak kolega z pracy polecił mi tę stronę ceneolokalnie/pl/rybnik/akumulatory na której to znaleźć można wiele bardzo dobrych akumulatorów i to w całkiem fajnych cenach. A Wy gdzie przeważnie dokonujecie zakupu akumulatorów do swojego samochodu?

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: tamara »

Ja w takiej sytuacji wybieram warsztat blacharsko-lakierniczy Koszalin Piotr Wacholc: autowacholc/pl/ . Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Śmiało mogę także Wam je polecić.

marysia
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: marysia »

Wybór lakiernika to nie lada wyzwanie, tym bardziej jesli nikt z waszych znajomych nie ma nikogo do polecenia. Dlatego lepiej skorzystać z pomocy firmy autolokaj/pl która zajmie się wszystkim od A do Z. Miałam już przyjemność z nimi współpracować i jako bardzo wymagający klient, nie miałam żadnych zarzutów.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: lunko »

Ja właśnie niedawno miałem swoje auto lakierowane na nowo bo jednak był już ten lakier zniszczony mocno. No i przy okazji też nowe ubezpieczenie wykupiłem tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-ac/ na tej stronie którą mi szwagier polecił. Opłaca się więc zapoznajcie się z ofertą.

masala
Posty: 148
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: masala »

Warto korzystać z usług profesjonalnych warsztatów samochodowych. Jednym z takich warsztatów jest nordauto-olsztyn.volvocars-partner/pl/o-nas/dobry-warsztat-samochodowy-w-olsztynie-nord-auto/ . Specjalizują się w naprawie aut marki Volvo. Polecam się zapoznać.