Kupno czy wypożyczenie samochodu?

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: dorka4 »

A tutaj bmwdirect/pl/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Macie tam bowiem namiar na firmę, gdzie można wynająć naprawdę fajne auta w korzystniej cenie. Można tam liczyć na szybką decyzję. Pomyślcie koniecznie o tym. Jest to ciekawe i praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli chodzi o firmy.

MaryAnn84
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:29 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: MaryAnn84 »

Jeśli chodzi o kupno samochodu to czy ktoś posiada może doświadczenie z samochodami elektrycznymi? My akurat rozważamy zakup właśnie takiego samochodu oraz stacji ładowania - wallbox/pl/do-domu Sporo czytałam na temat tego typu samochodów i widzę, że posiadają one sporo plusów. Fajnie też, że na coraz większej ilości parkingów także stoją już stacje ładowania, więc nie trzeba się o to martwić.

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: marysia »

Jeśli masz możliwość wynajmu samochodu, to uważam że jest to dobre rozwiązanie. Ze swojej strony mogę polecić Ci chociażby: wynajem samochodów Kraków Mają świetne warunki, dobre samochody i konkurencyjne ceny. Poza tym, firma dba o dobro swoich klientów. Sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: dorka4 »

Oczywiście, że lepiej kupić auto niż wypożyczać. Jeśli nie będzie nam już potrzebne, to można je sprzedać i po kłopocie. Przejrzyjcie sobie koniecznie te prywatne ogłoszenia motoryzacyjne. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji. Przede wszystkim plusem jest to, że są macie tam wiele modeli aut w różnych cenach.

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:44 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: Marzena21 »

Jeśli ciekawi Cię właśnie ten problem to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie możesz odczytać o wiele więcej bardzo wnoszących dużo do życia treści na ów temat. Polecam w wolnej chwili bo naprawdę warto według mojej oceny - samochodove/com/pl .

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: lunko »

Wydaje mi się że lepszą opcją będzie jednak kupno auta, tutaj beesafe/pl/ do niego polecam wam wykupić ubezpieczenie bo ja mam i jestem zadowolony. Mają dobre warunki i odszkodowanie dostałem pokaźne ostatnim razem.

tutsi
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: tutsi »

Ja rzadko jeżdżę autem wiec nie zdecydowałam się na zakup. Teraz dostępność wypożyczalni samochodów jest tak duża, że nie ma żadnego problemu z takim wynajem na krótszy lub dłuższy okres czasu. Jeśli szukacie sprawdzonej wypożyczalni w Toruniu to warto wybrać się do transtor/pl/. Posiadają też drugą siedzibę w Bydgoszczy. Umiarkowane ceny, indywidualne podejście do klienta.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: mirka00 »

My do ślubu jechaliśmy własnym. Jakoś tak wyszło, że to nam najbardziej odpowiadało i nie zamierzaliśmy nic innego brać. A, że to maluszek, to wiecie, była furora. Teraz z kolei myślimy o tym, czy warto robić kościelny slow wedding . Co wy na to? Zdecydowalibyście się jeszcze na takie wesele? A jeśli nie, to dlaczego?

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: armonia »

Jeśli rzadko jeździsz to można wypożyczać, ale jeśli często ruszasz w podróż to oczywiście, że bardziej opłacalny jest zakup. Zrobisz prawko i po sprawie. Pamiętaj by się dobrze nauczyć sygnałów dawanych przez policjantów mfind/pl/akademia/dla-kierowcow/kierowanie-ruchem-przez-policjanta-wyjasnienie-poszczegolnych-sygnalow/ - bo na drogach można ich spotkać, a często ludzie zapominają co dane znaki oznaczają

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: kasiunia »

Wszystko zależy na jak długo potrzebujecie ten samochód. Jeśli potrzeba jest incydentalna to zdecydowanie taniej będzie wynająć samochód.Jeśli zaś potrzebować będzie samochód na dłuższy okres czasu uważam ,że lepiej jest kupić .Wcale nie trzeba wydawać dużych pieniędzy na zakup samochodu, może wystarczy wam samochód używany np. taka honda używana w dobrym stanie. Owszem obsługę samochodu mamy na głowie ale jeśli postaramy się i kupimy niezbyt wyeksploatowany samochód to długo będziemy cieszyć się jego użytkowaniem.