Lakiernia samochodowa

Awatar użytkownika
ferdinados
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 4:07 pm

Lakiernia samochodowa

Post autor: ferdinados »

Czy ktoś z was szuka może sprawdzonej lakierni samochodowej? Jeżeli tak to zdecydowanie mogę wam polecić tą firmę auto-lakiernik/pl/ . Zajmuje się ona takimi usługami na najwyższym poziomie. Sam oddałem im swoje auto i byłem pod ogromnym wrażeniem. Samochód wyglądał prawie jak nowy! Cieżko jest znaleźć lepszą okazję. Polecam!
Żadne miejsce nie powinno być dla ciebie milsze od ojczyzny.

Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 4:14 pm

Re: Lakiernia samochodowa

Post autor: Maja44 »

Jak pragniesz się doedukować na ten temat więcej to rekomenduję zajrzeć sobie na stronę - mocseata/pl . W mojej ocenie w tym miejscu znajdziesz najpotrzebniejsze rzeczy odnośnie tego problemu. Według mnie centrum solidnej wiedzy.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Lakiernia samochodowa

Post autor: walicja »

Lakiernik samochodowy zdecydowanie się przydaje. Bo jednak nieraz miałam jakąś tam stłuczkę i do lakiernika musiałam się udać. Tak właśnie przy ostatniej wizycie u lakiernika zauważyłam, że reflektory przy samochodzie są jakieś bardziej porysowane. Dlatego też muszę coś z tym zrobić. I tak szukałam w necie i trafiłam na ich ofertę xenon24.eu/ gdzie można znaleźć wiele bardzo przydatnych rzeczy jeśli chodzi o reflektory

Merta
Posty: 22
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:04 am

Re: Lakiernia samochodowa

Post autor: Merta »

Mi udaje się samodzielnie zadbać o usuwanie rdzy dzięki czemu lakiernię na razie omijam z daleka i to spora oszczędność. Są na to różne metody poczytajcie np. dbamyoauto/pl/ochrona-lakieru/jak-usunac-rdze-z-karoserii-samochodu/

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Lakiernia samochodowa

Post autor: poranek »

Lakierowanie samochodu w niektórych sytuacjach bardzo się sprawdza. Ale nie zapominajmy także o innych elementach dbania o samochód. Bo bardzo ważne są także opony. To też każdy powinien sprawdzać stan swoich opon w samochodzie. I ja dzięki temu zauważyłam, że najwyższa pora zmienić opony na nowe. Więc szukałam takich w rozsądnej cenie w internecie i tak tutaj ceneolokalnie/pl/gdansk/opony-caloroczne udało mi się znaleźć bardzo fajny wybór w oponach.

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Lakiernia samochodowa

Post autor: iriss »

W sumie jak jesteśmy przy tym temacie warto wspomnieć również o artykule e-lakiernik.net/porady/post/jakie-pasty-polerskie-wybrac . Tam możecie dowiedzieć się sporo na temat tego jak polerować swoje auto? Jakie pasty są godne uwagi? Same praktycznie wiadomości tam znajdziecie....

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Lakiernia samochodowa

Post autor: Wajkud »

W zeszłym miesiącu mój syn odebrał prawo jazdy - powiedziałem mu, żeby uważał na drodze, bo nie posiada jeszcze doświadczenia. Zbagatelizował moje słowa i w zeszłym tygodniu zadzwonił do mnie, że ma stłuczkę - droga była bardzo oblodzona i wpadł w poślizg - całe szczęście nikomu nic się nie stało. Auto jednak wymagało naprawy, dlatego oddałem je do lakierni samochodowej https://autolakiernik.pl/. Wczoraj je odebrałem - musze przyznać, że fachowcy nieźle je odpicowali, bo po stłuczce nie ma nawet śladu. Dostałem wizytówkę - na pewno jeszcze kiedyś skorzystam, jeżeli będzie taka potrzeba.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Lakiernia samochodowa

Post autor: mirka00 »

Nie miałam okazji skorzystać z takiego miejsca. Kiedy dawno temu przerysowałam samochód tacie, to po prostu okazało się, że wystarczył dobry znajomy i farba w sprayu . Nie ma śladu, a ja się nie muszę martwić, że coś jest nie tak. Po prostu, nic nie widać, a jak teraz coś sam uszkodzi, to już jego problem.

tomekkk
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:10 pm

Re: Lakiernia samochodowa

Post autor: tomekkk »

Może kiedyś to jeszcze się zastanawiałem nad tym czy nie oddać auta do lakiernika ale ostatecznie postanowiłem zainwestować w dobre jakościowo kosmetyki. Nie ukrywam, że przeglądałem sporo najróżniejszych artykułów i udało mi się trafić min na jak przygotować samochód na wiosnę. Sporo ciekawostek tam mają i dla mnie to mega przydatne.

lunko
Posty: 761
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Lakiernia samochodowa

Post autor: lunko »

Ja lakiernię samochodową muszę odwiedzić niedługo bo mój samochód źle już wygląda, musi mieć malowanie nowe. Też szukam ubezpieczenie samochodu jakie wybrać mam nowe bo mi się stare kończy ale chcę na inne zmienić je. Macie może jakieś ciekawe opcje co do tego?