Dobra drukarka

Edi88
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:48 pm

Dobra drukarka

Post autor: Edi88 »

Jeśli dotyczy Cię właśnie ów wątek to pamiętaj, że znam miejsce, gdzie możesz odczytać o wiele więcej bardzo wartościowych treści na ów temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że faktycznie warto według mnie - tusz-hp/pl .

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Dobra drukarka

Post autor: Zafira »

Wybierając dobrej jakości drukarkę, trzeba mieć też na uwadze to ile będą kosztować do niej tusze lub toner. Ja zawsze szukam najkorzystniejszych ofert, a najlepiej wejść w taką porównywarkę cen taniomania/pl/t/tusz-do-drukarki-hp-652 . Jest duży wybór produktów i to nie tylko oryginalnych, ale również zamienników. Czasami taki zamiennik bardziej się opłaca kupić, ponieważ ma większą pojemność.

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Re: Dobra drukarka

Post autor: Krecha »

Niedawno kupowałam drukarkę do domu, ponieważ koronawirus i dzieci uczyły się zdalnie. Druku było sporo więc zastanawiałam się jak nieco przyoszczędzić na tuszach. Koleżanka podesłała mi sprawdzoną stronę, z której od dawna zamawia zamienniki tonerów. Postanowiłam zapoznać się z ofertą 4color/pl/hp-p1102-toner-zamiennik i skorzystać z ich oferty. Tonery są świetnej jakości, więc jeżeli nie chcecie przepłacać to warto skorzystać.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Dobra drukarka

Post autor: walicja »

Tak to już jest. Jak pilnie potrzebujemy coś wydrukować to drukarka odmawia nam posłuszeństwa. I tym razem miarka się przebrała i zakupiłam zupełnie nową i lepszą drukarkę. Lecz niestety zapomniałam o dokupienie do niej tuszu. I teraz szukam tusz canon cl 546 za w miarę dobrą cenę. Wiecie może gdzie taki tusz w ogóle dostanę?

arabica
Posty: 154
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Dobra drukarka

Post autor: arabica »

Posiadam w domu do własnego użytku drukarkę, wyskakuje już komunikat o kończącym się tuszu. Znalazłem w Internecie ofertę drukuj24/pl/wklad-atramentowy-hp-304-n9k06ae-black-oryginalny.html. Ponoć przy używaniu tuszu oryginalnego drukarka nie traci karty gwarancyjnej, wydaję mi się, że warto zainwestować.

Lejdi
Posty: 68
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm

Re: Dobra drukarka

Post autor: Lejdi »

Drukarki - czy to do domu czy do biura - najlepiej kupować już laserowe. To nie jest taki duży koszt jak te kilkanaście lat temu, gdy drukarka laserowa kosztowała majątek. Teraz już nawet nowy sprzęt można kupić za kilka stówek, ot chociażby tutaj: pro-serwis/pl/ A tonery do drukarek laserowych, oczywiście zamienniki, to koszt kilkudziesięciu złotych. Koszt wydruku - to kilka groszy, więc naprawdę mało.