Kursy zawodowe

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Kursy zawodowe

Post autor: Tobi74 »

Hej, czy robił ktoś już jakieś kursy zawodowe? Osobiście sam szukam jakiejś stronki, żeby znaleźć ofertę, która by mi pasowała. Wczoraj więc znalazłem taką stronę https://www.kursy-wielun.pl/kursy-zawodowe.htm . Co o niej sądzicie? Korzystał już ktoś z niej? Wydaje się być całkiem porządna. W ofercie mają mnóstwo kursów, więc na pewno znajdę coś dla siebie. Dajcie znać, czy coś wiecie na ten temat.
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: poranek »

Co do kursów zawodowych to uważam, że zawsze warto takie robić. To w końcu jest podnoszenie swoich kompetencji dlatego też powinniśmy się szkolić. Sama nawet zapisałam się na kurs językowy do szkoły Moose moose/pl/oddzial/oddzial-w-lublinie Jest to szkoła dzięki której podniesiemy swoje kompetencje i na pewno zabłyśniemy na jakimś zebraniu znajomością języka angielskiego

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: pogoda »

Do takich szkoleń przyda się komputer. Widziałam na itnes/pl/ świetną ofertę . W czasie kwarantanny tym bardziej jest to bardzo potrzebne urządzenie iż nie tylko szkolenia i kursy odbywają się on-line ale także lekcje w szkołach . Więc oferta jaką widziałam na stronie jest bardzo atrakcyjna i mają szeroki wybór wiec na pewno dopasujecie do swoich potrzeb.

tutsi
Posty: 115
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: tutsi »

Jak szukacie alternatywnych form doszkalania się to zerknijcie sobie jeszcze na ofertę wydawnictwa Wiedza i Praktyka wip/pl/. Możliwość zakupu branżowych publikacji, wykupu dostępu do specjalistycznych portali np dla osób związanych z księgowością i finansami. Sympatyczna obsługa, konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji zamówień.

Awatar użytkownika
paffko
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 10:08 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: paffko »

Kursy zawodowe mogą się bardzo przydać. Sam jestem po kilku kursach i polecam!
"Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna."

Awatar użytkownika
Maggie33
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 1:25 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Maggie33 »

Kompletnie się na tym nie znam. Niestety Ci nie pomogę.
"Życie odmienia nas przez przypadki."

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: lola »

Nagrywacie szkolenia i wykłady? Ja niedawno zaczęłam tak robić. Dzięki temu nic mi nie umknie a po szkoleniu zawsze mogę zlecić transkrypcje nagrania tutaj kreacjasukcesu/pl/transkrypcja-nagran/ Jestem osobą, która najszybciej uczy się z notatek dlatego transkrypcja jest świetną opcją dla mnie.

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Paulina »

A czy braliście kiedyś udział w takich kursach sportowych? Mnie ostatnio zainteresował kurs na instruktora lekkoatletyki organizowany przez firmę szkoleniową Kar-Group w systemie on-line. Znalazłam jego ofertę na stronie internetowej szkolenia-kargroup.elk/pl/kurs-instruktora-lekkoatletyki-online/. Co o nim sądzicie? Czy według Was warto się na takie szkolenie zapisać?

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: lunko »

Ja jako że jestem grafikiem komputerowym to robię co jakiś czas kursy zawodowe, tutaj cgwisdom/pl/kursy-wideo/sketchup.html miałem niedawno kurs obsługi programu sketchup. Służy on do tworzenia wizualizacji aranżacji i wnętrz, to potężne narzędzie o wielu zastosowaniach.

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 223
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Wajkud »

A co jeżeli chodzi o zawodowe kursy pływackie? Macie może coś konkretnego do polecenia? Kompletnie się na tym nie znam, a bardzo czegoś takiego potrzebuję. Właśnie dlatego liczę na Waszą pomoc. Może coś takiego https://trimasters.pl/triathlon/ okaże się dobrym wyjściem?
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami