Oprogramowanie antywirusowe

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: Perseuko »

Przy prowadzeniu własnej firmy zdecydowanie przyda się oprogramowanie wykrywające złośliwe programy czy strony. Takim dobrym programem jest malwarebytes . Jest to oferta dla profesjonalnych firm, która chce zabezpieczyć swoje komputery przed innymi atakami. W ofercie tej możecie wybrać na ile stanowisk chcecie takie oprogramowanie kupić. Gorąco polecam!
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Awatar użytkownika
mikigr
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 5:27 pm

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: mikigr »

Wiecie coś jeszcze na ten temat? Dajcie znać.
Ze sprytnym Radziem jakością sobie poradziem, w przeciwnym razie, stąd odjadziem.

Awatar użytkownika
Maggie33
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 1:25 am

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: Maggie33 »

Myślę, że to może Ci pomóc. Warto spróbować.
"Życie odmienia nas przez przypadki."

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: pogoda »

Jeżeli szukasz dla swojej firmy programu anty wirusowego ty znajdziesz go na itnes/pl/ . Mają duży wybór różnych oprogramowań dla firm. Ale i jeżeli potrzebujesz komputera także znajdziesz u nich świetny wybór w dobrych cenach. Wszystko co potrzebujesz mają w swojej ofercie.

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: iriss »

Owszem dobre oprogramowanie to podstawa każdej firmy, ale nie tylko takie... Również też wszelkie inne, które przykładowo usprawniają zarządzanie danymi. Warto więc wiedzieć chmura publiczna a prywatna - czym się różni? A także do czego się przydaje taki system.

Prywatka
Posty: 32
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:28 pm

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: Prywatka »

Mając własną firmę,warto dbać nie tylko o dobrą reklamę,ale przede wszystkim o dobrej jakości sprzęt.Nie tylko komputer, ale też jego podzespoły są istotne,podnoszą wydajność i zwiększają komfort pracy.Warto więc zadbać o dobrej jakości kartę graficzną,najlepiej sprawdzi się GeForce RTX 3070 ceneo/pl/Karty_graficzne;szukaj-rtx+3070
Dzięki tym wszystkim zabiegom,nasza firma będzie działać prężnie, sprawnie,a my nie będziemy mieli kłopotów z łączeniem i sprawnym przesyłaniem dokumentów.

arabica
Posty: 154
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: arabica »

Nie tylko takie bardzo się przydają. Jak przykładowo prowadzicie swój biznes medyczny, to warto byłoby postawić na takie rozwiązania, które sprawią że archiwizacja dokumentacji medycznej będzie przebiegać sprawniej i będzie bezpieczna. W szczególności w takie branży jest to ważne.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: patriss »

Na co dzień mam jakiś system wgrany i jakiś nie narzekam, że dzieje się z nim coś złego. Po prostu odpowiednio chroni moje urządzenia. Teraz rozważam to, czy integracja systemów jest dla nad dobrym działaniem. Co prawda mam kilka placówek i z tym zawsze wiąże się wielka niedogodność, ale czy w każdej powinnam dopracować rozwiązania? Jak to widzicie?

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: Wajkud »

Ja mogę polecić rozwiązania tej firmy https://www.vebo.pl/ . Korzystam z ich usług od jakiegoś czasu i jeszcze nie miałem problemu. Jak najbardziej jest to sprawdzone i godne polecenia. Dodatkowo w necie mają świetne opinie na temat obsługi klienta. Właśnie dlatego jest to najlepsze możliwe rozwiązanie aktualnie w necie. Polecam bez dwóch zdań.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: lola »

Na pewno warto inwestowac też w inne oprogramowania i systemy. Tutaj np. emarketing/pl/luzne/system-ats-czym-jest-i-jak-dziala-wyjasniamy-krok-po-kroku/ znajdziesz artykuł na temat systemu ATS. Warto wiedzieć co to. Może bardzo pomóc w usprawnieniu działań firmy.