Kancelaria prawna

Awatar użytkownika
Ponczek
Posty: 7
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:08 pm

Kancelaria prawna

Post autor: Ponczek »

Hej, czy zna ktoś może jaką profesjonalną kancelarię prawną? Szukałem czegoś w internecie wczoraj i znalazłem ten link kancelariafortis/pl/ . Co o nim sądzicie? Z tego co wyczytałem są to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Mają całkiem pozytywne opinie. Wyróżnia ich bardzo wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług. Myślicie, że warto w nich zainwestować? Dajcie znać co wiecie na ten temat, dzięki.
Pokój bez książek to jak ciało bez duszy.

Awatar użytkownika
Katu
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 6:10 pm

Re: Kancelaria prawna

Post autor: Katu »

Bardzo przydatne informacje. Dzięki wielkie!
Z miłością jest jak z kwiatem. Zakwita nagle, w najbardziej nieoczekiwanym momencie, ukazując całe swoje piękno.

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Re: Kancelaria prawna

Post autor: Tobi74 »

Wszystko na temat kancelarii prawniczej znajdziesz tu https://www.adwokat-laskowska.pl/specjalizacja/ . Jak się okazuje, to wieloletnia kancelaria, która jest w stanie pomóc dosłownie każdemu. Przeglądałem kilka forów i sporo dobrego czytałem na ich temat. Jak najbardziej można się na nich zdecydować, bo to świetni specjaliści.
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Kancelaria prawna

Post autor: arabica »

A co wiecie przykładowo na temat sprzeciwu od nakazu zapłaty? Kiedy można/ kiedy warto wysłać takie dokumenty? Kiedy ma to sens? Ja ostatnio znalazłam artykuł na ten temat tutaj darmowyprawnik.eu/wzor-sprzeciwu-od-nakazu-zaplaty-w-postepowaniu-upominawczym/ . Planuje go przeczytać, bo na pierwszy rzut oka, zauważyła że mają tam cenne uwagi w tym kierunku.

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Kancelaria prawna

Post autor: Molly »

Nie wiem, o jaką konkretnie dziedzinę prawa Ci chodzi, ale jeśli szukasz kancelarii o szerokim zakresie usług, to ja niedawno czytałam o adwokat z Krakowa migas-adwokat/pl/ . Adwokat Justyna Migas zajmuje się m.in. obsługą prawną firm. Jeśli chodzi Ci bardziej o usługę jako osobie prywatnej, to też jest to trafny wybór. W zakresie jej zainteresowań są np. rozwody.

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Re: Kancelaria prawna

Post autor: Krecha »

Wybór odpowiedniej Kancelarii adwokackiej jest bardzo ważny dla dobra naszej sprawy. Ja korzystałam już 2 razy z usług kancelaria-kopko/pl i jestem bardzo zadowolona. Profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem podchodzą do każdej sprawy. Mają ogromną wiedzę z zakresu prawa dzięki czemu świadczą usługi w różnych gałęziach prawa. Jeżeli szukacie dobrego adwokata to polecam się tam udać

Olina
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Re: Kancelaria prawna

Post autor: Olina »

Wydaje mi się, że najlepsze dla Ciebie mogą być porady prawne bydgoszcz . Słyszałam, że oferują doskonałe wsparcie i pomoc w najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych sprawach. Ja mam akurat związaną ze swoim pracodawcą i z pewnością skorzystam z usług tej kancelarii. Będę walczyć o odszkodowanie z ich pomocą.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Kancelaria prawna

Post autor: poranek »

Kancelarii prawnych jest bardzo dużo. Dlatego też jak potrzebujemy takiej fachowej pomocy to przede wszystkim powinniśmy zacząć od tego w jakiej konkretnej sprawie potrzebujemy owej pomocy. Bo w przypadku podziału majątku ta kancelaria kancelariasprawyrodzinne/pl/adwokat-podzial-majatku-warszawa/ bardzo dobrze sobie poradzi. Także na takie szczegóły także powinniśmy zwracać uwagę, bo jednak nie każda kancelaria zajmuje się takimi samymi sprawami

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Kancelaria prawna

Post autor: Zafira »

Szukałam właśnie jakiejś dobrej i sprawdzonej kancelarii ponieważ mój mąż pracuje jako marynarz. Będziemy chcieli się poradzić w kwestii podatków radcaprawny-trojmiasto/pl/podatki-marynarskie/ . Słyszałam, ze ta właśnie kancelaria obsługuje takie sprawy i ich zespół mógłby nam pomóc. Może ktoś z Was korzystał z ich usług?

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Kancelaria prawna

Post autor: dorka4 »

Poczytajcie sobie tutaj insito-odszkodowania.uk/no-win-no-fee/ na temat działalności tej firmy odszkodowawczej. Odzyskuje ona należne pieniądze po wypadkach w UK. Myślę, że warto właśnie z takiej pomocy korzystać. Przede wszystkim plusem jest to, że wyłącznie wtedy pobiera ona wynagrodzenie, gdy faktycznie uda jej się odzyskać odszkodowanie.