Szkoła policealna

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Szkoła policealna

Post autor: armonia »

Na Twoim miejscu nie szła bym do szkoły policealnej, tylko na studia wyższe - tylko matura jest konieczna. Tutaj vizja/pl/studia-wyzsze/finanse-i-rachunkowosc,wk5.html finanse i rachunkowość stoją na wysokim poziomie, więc w zasadzie jak w banku masz to, że zdobędziesz dobrą pracę gdy uzyskasz dyplom

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Szkoła policealna

Post autor: mirka00 »

Ja mam przed sobą średnie i myślę, gdzie mam iść. Deklaracje na matury i zawodowe złożone, a co dalej? Ja myślę też, żeby takie treści nowaera/pl/szkola-srednia-bez-tajemnic/wybor-szkoly czytać, bo będę wiedziała, na co mam się naszykować. Co wy o tym myślicie? Czy ja dobrze myślę? Zawsze nie będę się tak denerwować.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Szkoła policealna

Post autor: patriss »

U nas długo nie będzie szkoły policealnej jeszcze, ale jest 7 klasa podstawówki i chemia od podstaw się zaczyna. Nie wiem, czy będę w stanie z dzieckiem to przepracować, jak nauczyciele na zajęciach nie dadzą rady. I pytanie, jak poszukać kogoś odpowiedniego, kto nam pomoże? Sama naprawdę chciałabym wiedzieć, jak to ma być, dlatego pomocy ;p .

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Szkoła policealna

Post autor: walicja »

Siemka. Jeśli chodzi o szkoły policealne to już wybór bardziej indywidualny. Ale zanim do tego punku dojdę to muszę nadrobić zaległości z kilku przedmiotów. Dlatego też staram się znaleźć korepetycje online. I tak między innymi tutaj tutoringo/com/ znalazłam bardzo dużą i ciekawą platformę na której zalogowani są nauczyciele z najważniejszych przedmiotów. Także na pewno skorzystam z takiego rozwiązania.