namiot magazynowy

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

namiot magazynowy

Post autor: poranek »

Cześć. Chcemy postawić nowy namiot magazynowy i zastanawiamy się czy w ogóle opłaca się taki magazyn postawić w formie takiego namiotu całorocznego. Wiem, że taki murowany magazyn jest lepszy ale jego postawienie troszkę czasu zajmuje. A taki namiot znacznie szybciej się postawi. Spodobała nam się ich oferta protan-elmark/com/pl/oferta/hale-magazynowe/ i raczej zdecydujemy się na takie rozwiązanie

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: namiot magazynowy

Post autor: arabica »

Widzę, że jest wam potrzebny dobry producent konstrukcji stalowych. Ja słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat GAJ-STAL. Ponoć mają oni wieloletnie doświadczenie oraz bogatą wiedzę. Zajmują się kompleksowo konstrukcjami stalowymi. Możecie do nich się zgłosić.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: namiot magazynowy

Post autor: paulinajacka »

Myślę, że hale magazynowe to bardzo dobry pomysł na rozwój swojej firmy. Polecam zajrzeć na stronę namplan/pl/hale-magazynowe/ , gdzie znajdziecie więcej informacji na temat hal magazynowych jakie proponuje firma. Hale magazynowe są w 90% wyposażone w bramy wjazdowe dla tirów i wózków widłowych. Ściany są wykonywane z blachy lub płyty warstwowej. Hale magazynowe są wyposażone w podsufitki. Myślę, że to bardzo dobra inwestycja w rozwój.
paulina modra

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: namiot magazynowy

Post autor: Jolka »

Odezwij się do nich protan-elmark/com/pl/oferta/hale-magazynowe/ . Są producentem hal magazynowych. Także namiotowych, całorocznych. Na stronie masz zdjęcia ich realizacji. Wyglądają rewelacyjnie, a do tego są solidne i trwałe. Firma ma doświadczenie w temacie stawiania hal różnego typu, myślę, że Ci pomogą.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: namiot magazynowy

Post autor: Arkadiusz1 »

Akurat sama forma magazynu nie ma kluczowego znaczenia. Znacznie istotniejsze jest to, w jaki sposób zorganizujecie wszystkie kwestie logistyczne. Moim zdaniem, dobrym wyborem może być postawienie na takie palety jak te z schoellerallibert/com/pl/news/products/nowa-paleta-h1-higiena-standard-i-bezpieczestwo/ To da Wam pewność, że pod kątem bezpieczeństwa Wasz magazyn będzie odpowiednio zabezpieczony. Warto mieć to na uwadze.
Tekst sponsorowany

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: namiot magazynowy

Post autor: armonia »

Brałam ostatnio udział w przebudowie magazynu sklepowego i muszę przyznać że największym problemem okazały się regały. Trudno dostępne w sklepach budowlanych a ceny z kosmosu. W ostatniej chwili trafiliśmy na sklepe-regaly/pl/ gdzie udało się zamówić idealnie dopasowane regały pod wymiar naszego magazynu

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: namiot magazynowy

Post autor: Paulina »

Jeśli natomiast kogoś z Was interesowałby jakiś trwały, wytrzymały i solidny regał magazynowy, to polecam kontakt z firmą amRACK. Firma ta oferuje najróżniejsze rodzaje takich właśnie regałów - paletowe, półkowe, wjezdne, mobilne i wiele innych. Zawsze z jej strony możecie liczyć na naprawdę wysoką jakość i niezawodność.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: namiot magazynowy

Post autor: paulinajacka »

Jeśli będziecie inwestować w sprzęty potrzebne na magazynie to z pewnością wózek paletowy elektryczny będzie dobrym pomysłem. Na stronie logistyka.net/pl/aktualnosci/item/92359 możecie dowiedzieć się więcej na temat jego cech i specyfikacji. Co ważne jest on dość mały, dzięki czemu radzi sobie także w wąskich korytarzach czy na zakrętach. Każdy poradzi sobie z jego obsługą, która nie jest skomplikowana.
paulina modra

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Re: namiot magazynowy

Post autor: Perseuko »

Ostatnio również potrzebowałem namiotu i wypożyczyłem go ze strony https://www.ekodynamic.com.pl/oferta/wy ... -namiotow/. Była to dobra decyzja - w niskich pieniądzach otrzymałem dobrej jakości namiot, który w zupełności spełnił moje wysokie oczekiwania.
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

qinga
Posty: 23
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:40 pm

Re: namiot magazynowy

Post autor: qinga »

Taki namiot to super sprawa, na pewno przyda się w każdej firmie czy to transportowej czy budowlanej. Jeśli szukacie sprawdzonej firmy z tego typu asortymentem to warto zgłosić się do inamiot/pl/. działają rzetelnie i terminowo, można liczyć na wysoką jakość produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. każdy produkt jest dopasowywany pod kątem indywidualnych potrzeb klienta.