Remonty - samemu czy z firmą

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Remonty - samemu czy z firmą

Post autor: mirka00 »

To prawda, że to zależy, co masz robić. Pomalować mieszkanie czy szafkę możesz próbować samodzielnie, ale prawda jest taka, że w końcu montaż klimatyzacji pszczyna dgcold/pl/montaz-i-serwis-klimatyzacji-pszczyna/ należy jednak z fachowcem robić. Nie tylko lepiej zamontuje, a w razie czego nie stracicie możliwości gwarancji. Moim zdaniem to ważna sprawa, nie zapominajcie o tym.

Merta
Posty: 22
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:04 am

Re: Remonty - samemu czy z firmą

Post autor: Merta »

Ja bym spróbował skorzystać z jednej lepszych firm w branży jakie znam jest jkprojekt/pl Bardzo doświadczona ekipa zajmująca się projektowaniem, montażem oraz serwisem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz grzewczych.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Remonty - samemu czy z firmą

Post autor: paulinajacka »

Wszystko zależy od tego co remontujecie. Jeśli myślicie o nowym ogrzewaniu to zajrzyjcie na instalacjebudowlane/pl/9510-23-40-bezpieczne-ogrzewanie-z-zamknieta-komora-spalania.html aby dowiedzieć się więcej o bezpiecznych piecach kondensacyjnych. Są one bezpieczne z tego względu, że posiadają zamkniętą komorę spalania, dzięki której w pomieszczeniu nie powstanie czad. Piece są bardziej wydajne i oszczędne.
paulina modra

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Remonty - samemu czy z firmą

Post autor: lunko »

Właśnie samodzielnie wykonaliśmy sami remont i teraz będziemy wszystko też sami aranżowali. Na pewno musimy zainteresować się stołem i na stronie sfmeble/pl/inspiration/stol-okragly-na-jednej-nodze-klasyczny-czy-nowoczesny szukam inspiracji na temat tego, jaki w ogóle wybrać. Widzę, że jest w czym wybierać.

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Remonty - samemu czy z firmą

Post autor: kasiunia »

Powiem wam ,że u nas wygląda to w ten sposób ,że około 90 % prac wykonujemy we własnym zakresie a tylko czasami na przykład do instalacji elektrycznej bierzemy fachowców. Zaopatrzenie na przykład w panele czy drzwi kupujemy w jednej galerii a dokładniej w sklepie Bel Pol Franowo w tej galerii. To co jeszcze można uzyskać w sklepach wnętrzarskich to porządne doradztwo, i z tego korzystamy.

patriss
Posty: 124
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Remonty - samemu czy z firmą

Post autor: patriss »

W zasadzie zależy, co jest do zrobienia, bo czasem to można samemu, ale jednak niektóre rzeczy mogą nas przerastać. Chodzi o to, że nie między innymi wentylacje Rzeszów muszą być założone przez fachowców. To nie jest tak proste, jak pomalowanie ściany i inne takie. Pamiętajcie o tym, to ważne i nie ma większych problemów potem.

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Re: Remonty - samemu czy z firmą

Post autor: agnieszka354 »

Nie mam w sumie zdania... Remontowaliśmy taras, montaż nowych desek robiła nam firma Dryten, trochę drogo wyszło inaczej nam wycenili pracę na początku...mogliśmy jednak zdecydować się na kolegę męża :oops:

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Remonty - samemu czy z firmą

Post autor: kasiunia »

Wszystko zależy od tego co remontujesz. Wymiana na przykład starego pieca na nowy ekologiczny to zadanie dla wyspecjalizowanej firmy ,no i nie mały wydatek. Można jednak ulżyć domowemu budżetowi uzyskując dofinansowanie do wymiany pieca - domowniczy/pl/dofinansowanie-do-wymiany-pieca-w-2022-roku/ . Gospodarstwa domowe zainteresowane wymianą starego kotła na paliwo stałe w 2022 roku będą mogły ubiegać się o dofinansowanie zarówno w ramach ogólnopolskich, jak i regionalnych programów dotacji na wymianę pieca.

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Remonty - samemu czy z firmą

Post autor: kasiunia »

Remonty zdecydowanie wykonujemy we własnym zakresie. Trzeba wiedzieć jak to zrobić i trzeba mieć czym, oczywiście dobre pomysły także są mile widziane. Przy okazji remontów dość często próbujemy wymieniać meble, a niekoniecznie trzeba tak robić. Czasami wystarczy ,że wymienimy uchwyty albo nóżki do mebli a meble przyjmują całkowicie inny kształt i wygląd. Poznajcie ofertę tego sklepu.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Remonty - samemu czy z firmą

Post autor: lunko »

Ja się właśnie za remont mojej kuchni zabieram i oglądam oferty na meble i dodatki. Na pewno chcę hoker do kuchni bo jednak wysoki stół to od zawsze chciałem mieć. No i też nowocześnie na pewno chcę mieć to wnętrze zrobione.