Pokój nastolatki

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Pokój nastolatki

Post autor: Krecha »

Moja nastoletnia córka chciała sama móc decydować o tym jaka tapeta będzie w jej pokoju. Zdecydowaliśmy się na wybór tapet młodzieżowych. Jeszcze niedawno ściany oblepione były plakatami, teraz córka jest zadowolona bo ma widok taki jaki sama sobie wybrała. Znam fajną stronkę, która moim zdaniem znacznie ułatwia przygotowania do remontu oferując właśnie super wzory tapet dobretapety/pl/tapety-mlodziezowe zerknijcie może kogoś z was zainspiruje.

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Pokój nastolatki

Post autor: Paulina »

W pokoju nastolatki nie może na pewno zabraknąć pojemnej szafy na ubrania. Widziałam ostatnio bardzo ładne i solidne szafy w sklepie internetowym sklepabcmeble/pl/38-szafy-do-pokoju. Nie mają tam one wygórowanych cen, więc Wam również polecam się rozejrzeć, warto ;)

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: Pokój nastolatki

Post autor: Jolka »

Mam dwóch nastoletnich synów, którzy mają wspólny pokój. Nie jest on wielki, dlatego po wspólnych rozmowach postanowiliśmy zamówić łóżko piętrowe, które zajmuje mniejszą powierzchnię. Synowie wybrali je na stronie martimeble/pl/16-lozka-pietrowe-dla-dzieci . Polecam ich, bo ich oferta jest bogata, a ceny są przystępne.

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Pokój nastolatki

Post autor: Sanfiko »

Bardzo podobają mi się takie łożka, zwłaszcza u edinos/pl/ . Gdy będe remontować sypialnie to pewnie u nich sobie coś wybiore. Znajomi mają takie łożko i bardzo sobie chwalą.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Pokój nastolatki

Post autor: Molly »

Moja córka jest ogromną miłośniczką muzyki rockowej, sama też gra na kilku instrumentach, w tym na perkusji. Dlatego, żeby mogła spokojnie ćwiczyć grę w swoim pokoju, wyciszyliśmy ściany. Kupiliśmy tanie, ale skuteczne pianki akustyczne. Znaleźliśmy je w sklepie mega-acoustic/pl/oferta/pianki-akustyczne/ . Polecam takie rozwiązanie, bo sąsiedzi już się nie skarżą na hałas.

zagadywanka
Posty: 27
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:41 pm

Re: Pokój nastolatki

Post autor: zagadywanka »

Urządzając pokój nastolatki,warto najpierw zapytać co nasza nastolatka chce w nim mieć,jaki styl preferuje , o jakim pokoju marzy,a dopiero później udać się do Marketu Meblowego i dokonać zakupów.Jest to sklep meblowy z mnóstwem mebli funkcjonalnych i nowoczesnych marketmeblowy/pl/meble-do-pokoju
Dzięki nim każdy pokój będzie wyglądał nowocześnie,wyjątkowo,będzie się w nim doskonale mieszkało.

Lucy
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Pokój nastolatki

Post autor: Lucy »

W każdym pokoju nastolatki przyda się komoda, do której będzie można pochować książki, ubrania czy kosmetyki. Ja polecam sklep promykmeble/pl/c/meble-twarde/komody/ . Sama ich sprawdziłam i wiem, że ich meble mają dobrą jakość. Cena jest przystępna, a komoda świetnie pasuje do nowoczesnego wnętrza. Wybór jest ogromny, więc jest w czym wybierać.

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Re: Pokój nastolatki

Post autor: Perseuko »

A może coś z tego asortymentu https://www.edinos.pl/meble-dla-dzieci ? Co na ten temat sądzicie? Moim zdaniem mają naprawdę bardzo szeroki wybór :)
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Prywatka
Posty: 32
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:28 pm

Re: Pokój nastolatki

Post autor: Prywatka »

Chcąc przeprowadzić remont w pokoju nastolatka,warto po prostu zapytać go o zdanie,tylko on wie czego chce,co jest mu potrzebne, i czego mu jeszcze brakuje.Dobrym rozwiązaniem jest podarowanie mu kilku ramek i antyram,w które będzie mógł oprawić sobie swoje ulubione obrazki,fotografie,a może ułożone puzzle aluramy/pl/pl/c/Oprawa-puzzli/72

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Pokój nastolatki

Post autor: farah557 »

W pokoju nastolatka fajnie prezentować się będzie kwiatek doniczkowy, taki, jak np. fiołek afrykański. Nie jest trudny w uprawie, a stanowi ciekawy element wystroju wnętrza. Więcej o pielęgnacji fiołków możecie poczytać w tym artykule poradnikogrodniczy/pl/fiolek-afrykanski.php.