Kostka brukowa - inspiracje

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 94
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Kostka brukowa - inspiracje

Post autor: rooty »

Hej! Zastanawiam się jaki wzór kostki brukowej zastosować na swoim podwórku. Posiadacie może jakieś ciekawe i oryginalne aranżacje? Chciałbym, aby mój ogród się wyróżniał. Moja siostra wysłała mi ten link https://www.jadar.pl/inspiracje.html . Z tego co widzę to naprawdę dobrze się ich kostki brukowe prezentują. Myślicie, że warto skorzystać z ich pomysłów?
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Kostka brukowa - inspiracje

Post autor: poranek »

Inspiracji z kostką brukową jest bardzo dużo. Wszystko zależy od tego czego konkretnego oczekujemy. Bo widziałam super taką inspirację lecz tam mieli także piękny gęsty trawnik. Aby taki mieć powinnam zakupić dobry nawóz do trawy. Więc podpytałam się znajomej i tak dostałam namiary na ten sklep euroogrod/com/pl/pol_m_Nawozy-i-podloza_Nawozy-do-trawnikow-3706.html w którym to jest duży wybór w dobrych nawozach.

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Kostka brukowa - inspiracje

Post autor: lunko »

Ja myślałem żeby taką kostkę położyć u mnie na tarasie ale jednak ostatecznie zdecydowałem się na kamień tam. Tutaj gardenspace/pl/akcesoria-na-taras z kolei zamawiałem akcesoria tarasowe więc wam polecam jak też szukacie dla siebie.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Kostka brukowa - inspiracje

Post autor: Maczko0 »

Ja też się teraz nad kostką brukową zastanawiam. Na sklepdaglezja/pl/blog/nawierzchnia-z-kostki-brukowej-jak-nowa-w-zasiegu-kazdego poczytaj o tym - bardzo fajnie napisany artykuł i bardzo bardzo pomocny!