wybór okien do domu

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

wybór okien do domu

Post autor: walicja »

Cześć. Zastanawiam się nad tym jakie okna wybrać czy z PCV czy lepiej drewniane. Wiem, że takie drewniane znacznie lepiej się prezentują ale muszę myśleć także przyszłościowo dlatego też ciężko mi się zdecydować. Moja koleżanka wspomniała mi o firmie Drutex S.A. w której to sama jakiś czas temu zamawiała okna i jest bardzo zadowolona. Tym bardziej, że mają tam dość spory wybór okien i to nawet takich o nowoczesnym designie i zarazem ekologicznych i ekonomicznych. Także zapoznam się z ich ofertą

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:44 pm

Re: wybór okien do domu

Post autor: Marzena21 »

Gdy intryguje Ciebie ów wątek to jak najszybciej przejrzyj ten artykuł. Na moje oko przeczytasz tu wszystkie najważniejsze dane. Serdecznie polecam - uniwersalnepreparaty/pl .

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: wybór okien do domu

Post autor: dorka4 »

Prawda jest taka, że warto dobrze przemyśleć ten temat. Okna muszą nie tylko ładnie wyglądać, ale również być praktyczne. Teraz wiele osób w kuchni czy w salonie decyduje się na okno narożne. Bierze się to głównie z tego, że w ten sposób można doświetlić maksymalnie pomieszczenie. Poza tym takie okno wygląda bardzo nowocześnie i dodaje uroku. Pomyślcie koniecznie o tym. Temat jest wart uwagi.

lunko
Posty: 762
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: wybór okien do domu

Post autor: lunko »

Wybierając okna do domu trafiłem na ten okna.waw/pl/poradnik/jakie-okna-wybrac-plastikowe-drewniane-czy-aluminiowe artykuł który pomógł mi podjąć decyzję. Wybrałem okna plastikowe, był najtańsze a przy tym mają dobre właściwości cieplne. Są też energooszczędne i dobrze tłumią hałasy. Wam też polecam go poczytać.

MaryAnn84
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:29 pm

Re: wybór okien do domu

Post autor: MaryAnn84 »

Skoro wybieracie okna to na pewno też warto jest pomyśleć o parapecie, które do tych okien będzie pasował. Bardzo ładne drewniane parapety widziałam na tej stronie. Wyglądają przytulnie i bardzo estetycznie. Sprawdzą się szczegolnie w pomieszczeniach, gdzie królują drewniane dodatki.

Prywatka
Posty: 32
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:28 pm

Re: wybór okien do domu

Post autor: Prywatka »

Wybór okien do naszego domu,nie jest wcale taki prosty,jest tak dużo firm na rynku,że trudno samemu wybrać te najlepsze.Z pomocą może przyjść nam Ekoplast,producent okien PCV,na którego stronie znajdziemy pełen opis okien najwyższej jakości,solidnych i eleganckich.Ekoplast,zajmuje się też ich montażem oraz doradzaniem klientom jak o nie dbać i je pielęgnować.Można tez na nich liczyć w kwestii drzwi ekoplast-group/com/pl/drzwi-do-domu/drzwi-pvc/

masala
Posty: 152
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: wybór okien do domu

Post autor: masala »

Mogę Wam polecić świetną okienną firmę z Warszawy. Jest to firma Medrus, która oferuje też takie propozycje jak okno przesuwne: medrus/pl/produkt/okna-hs-hst/ . Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z ich usług.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: wybór okien do domu

Post autor: paulinajacka »

Na pewno warto zainwestować w porządne okna, które będą wytrzymałe na uszkodzenia, nie będą zmieniać koloru ram podczas napromieniowania i dodatkowo będą prezentować się świetnie. Na stronie eurookno.net/pl/ możecie poznać firmę posiadającą spore doświadczenie na rynku. Firma wykonuje bezpłatne pomiary do wyceny na terenie Poznania i zawsze służy dobrym słowem w zakresie doboru odpowiedniego typu okien.
paulina modra

lunko
Posty: 762
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: wybór okien do domu

Post autor: lunko »

dobry wybór

lunko
Posty: 762
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: wybór okien do domu

Post autor: lunko »

widzę wiele propozycji