Stare krzesła

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Stare krzesła

Post autor: Krecha »

Cześć co robicie ze starymi meblami? Ja od zawsze mam spory sentyment do mebli i gdy tylko stracą swoją pierwszą młodość staram się im podarować nowe życie. Niedawno moja szwagierka chciała wyrzucić stare krzesła ale marudziła, że nowe komplety są zbyt drogie. Postanowiłam jej pomóc i kupiłam pokrowce na krzesła, które znalazłam na taniomania/pl/t/pokrowce-na-krzesla-do-domu . Krzesła są wygodne jak nigdy i wyglądają jak nowe.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Stare krzesła

Post autor: Molly »

Nowe komplety nie muszą być strasznie drogie, wystarczy tylko poszukać. Na przykład tutaj mebel4u/pl/jadalnia . Widziałam, że ceny są rozsądne, a meble są piękne. W ofercie są całe komplety, ale też pojedyncze krzesła czy stoły. Są i nowoczesne, i tradycyjne, każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego. Producent zapewnia, że wykorzystuje nowoczesne systemy, np. w rozkładanych stołach.

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Stare krzesła

Post autor: tamara »

Stare krzesła można obić na nowo i będą wyglądały jak nowe. W tym zadaniu z pewnością pomoże Tobie tapicer meblowy i samochodowy Wojciech Miller - Warszawa i okolice: tapicer.warszawa/pl/ . Polecam się z nim skontaktować.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Stare krzesła

Post autor: paulinajacka »

odpowiednia tkanina, doświadczony tapicer i można zdziałać cuda i nadać nowe życie starym meblom, które czasami poprostu potrzebują renowacji. Polecam wejść na stronę kameleon.pro/tkaniny-obiciowe-ekskluzywne i sprawdzić jakie piękne tkaniny proponuje firma! nie dość, że są różnorodne i piękne to jeszcze wykonane z dbałością o każdy detal i szczegół! polecam wejść i poznać ich ofertę.
paulina modra

maminka
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 15, 2020 1:00 am

Re: Stare krzesła

Post autor: maminka »

Stare krzesła zdecydowanie warto po prostu odświeżyć. Zamawiałam ostatnio tutaj meble do nowego mieszkania i widziałam, że mają też piękne tkaniny tapicerskie, można nimi obić krzesła i zyskają nowy, ciekawy design pasujący do odświeżonego wnętrza. Jeżeli chciałabyś to posiadają też same ramy od krzeseł i można je wypełnić według własnego projektu/gustu. Polecam- działajmy w duchu zero waste ! :)

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Stare krzesła

Post autor: arabica »

A czy flexa meble ma dobre? Słyszała, że jest to sklep który wielokrotnie był nagradzany. Ich meble są stylowe i bardzo dobrze wykonane. A to dla mnie bardzo ważne, aby kupić meble doskonałej jakości. Czy ktoś z was może kupował już u nich?

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: Stare krzesła

Post autor: Jolka »

Nie wiem czy inwestycja w stare meble ma sens. Obecnie meble nie są takie drogie, zwłaszcza krzesła. Przelicz czy nie lepszą opcją będzie zakup nowych. Tu na przykład edinos/pl/krzesla widziałam spory wybór, w dobrych cenach. Metalowe, drewniane, tapicerowane... Jestem pewna, że znajdziesz coś dla siebie tym bardziej, że czasami można trafić na fajne promocje.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Stare krzesła

Post autor: lunko »

Stare krzesła ja niedawno odnawiałem, mam je w salonie. Ale chcę jeszcze dokupić jakieś trochę inne, tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/category/ ... kami-45495 widziałem ofertę na takie z podłokietnikami, coś czego jeszcze nie miałem a chyba warto.

Olina
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Re: Stare krzesła

Post autor: Olina »

Mamy jeszcze po dziadkach takie ładne krzesła oraz stół, które przydałoby się odrestaurować. Zależy mi aby jej jakoś wkomponować we wnętrze nowego mieszkania. W tej kwestii może nam pomóc architekt, który zna się na rzeczy i pomoże zaaranżować przestrzeń. Korzystaliście już może z oferty na tej stronie https://projektowanie-wnetrz-online.pl/ ... nia-online ?