Wyposażenie łazienki

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:44 pm

Wyposażenie łazienki

Post autor: Marzena21 »

Jeżeli interesuje Cię właśnie ów wątek to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej nadzwyczaj dobrych treści na niniejszy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas dlatego, że naprawdę warto według mnie - superbateria/pl/pl/producer/SFA-POLAND/85 .

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: dorka4 »

A tutaj mieliście już okazję się rozejrzeć? Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Mają tam szeroki wybór, jeśli chodzi o różnego rodzaju akcesoria do łazienek. Wybór niewątpliwe jest ogromny. Myślę, że każdy znajdzie tam rozwiązania, które spełnią jego potrzeby. Pamiętajcie, że łazienka musi być przede wszystkim funkcjonalna.

marlena
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: marlena »

Z mojego doświadczenia polecam sklep internetowy. Możesz ze spokojem wypić kawę i znaleźć, co chcesz. Szukałam w internecie gdzie można zamówić meble do łazienki. Koleżanka podesłała mi stronę edinos/pl/meble-do-lazienki .Zamówiłam sobie wszystko co potrzebowałam. Jestem zadowolona z obsługi klienta i realizacji. Zamówienie zostało przysłane naprawdę szybko.

marysia
Posty: 381
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: marysia »

Ja jestem zadowolona z zakupów w plytki24/pl/tubadzin/plytki-podlogowe/pietrasanta – nawet nie sądziłam ze mają taki duży asortyment i można tak u nich fajnie wykonać zakupy! Sprawnie i bez problemowo, czyli takie zakupy lubię najbardziej!

emi
Posty: 14
Rejestracja: pt mar 05, 2021 12:23 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: emi »

Na pewno ciekawy asortyment do łazienki znajdziecie tutaj lazienka-rea/com/pl/kabinowe-drzwi-prysznicowe/drzwi-prysznicowe-uchylne-otwierane.html . Jest tam sporo różnych ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. W ofercie mają drzwi prysznicowe, ale nie tylko. Można tam się tam kompleksowo zaopatrzyć online. Miejsce jest naprawdę dobrze zaopatrzone.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: farah557 »

Bardzo często w łazienkach możemy spotkać rośliny doniczkowe. Wiosna, która już powoli za pasem, jest idealnym momentem, by przesadzać rośliny domowe do nowych donic ogarnijogrod/pl/kiedy-i-jak-przesadzac-rosliny-doniczkowe/ :)

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: djonka »

Ja trafilam tez swietne baterie wprost od producenta sotbe/com/ polecam bo jakosc niebo lepsza niz w sieciowkach a i cena bez posrednika lepsza

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: tamara »

A jeśli chodzi o sprzęty AGD to najlepsze pralki ma w ofercie Electrolux. Ja mam model z serii Perfect Care i jestem super zadowolona z funkcji pary. Dzięki niej ubrania się nie gniotą.

masala
Posty: 152
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: masala »

Warto także rzucić okiem na płytki do łazienki: home100/pl/plytki-60x120cm . Sądzę, że takie płytki Wam się spodobają jeśli planujecie wykańczanie Waszej łazienki. Prezentują się bardzo oryginalnie. W tym sklepie internetowym znajdziecie też inne akcesoria przydatne w domu.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: kasiunia »

Zanim zaczniemy myśleć o wyposażeniu łazienki trzeba mieć ją dobrze zaplanowaną i wiedzieć w którym miejscu będzie wanna, a może i prysznic? W wielu takich miejscach potrzebujemy dobrej izolacji i ochronę przed wodą i wilgocią. Bardzo dobrym preparatem do takich zastosowań jest folia w płynie ale czy wiecie może ile schnie folia w płynie , aby móc na niej ułożyć płytki? Jeśli macie takie informacje dajcie znać.