Architekt ogrodów

Prywatka
Posty: 32
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:28 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: Prywatka »

Chcąc mieć wspaniały,okazały ogród jak z marzeń,warto zatrudnić do jego zaprojektowania,stworzenia i opieki nad nim fachowców.
Świetny projektant,stworzy coś z niczego,bez względu na to czy mamy spore nakłady finansowe czy ograniczone da się zrobić ogród taki jak ogrody lublin
Fachowiec nie tylko doradzi w sprawach roślin,ale też będzie nas wspierał podczas dbania o nie,będzie podpowiadał jakich preparatów użyć,by zapewnić im dogodne warunki wzrostu.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Architekt ogrodów

Post autor: farah557 »

Po zakończone pracy architekta od nas będzie zależało, czy ogród będzie pięknie wyglądał. U siebie stosuję sprawdzone nawozy do trawy i kwiatów ze sklepu target/com/pl/produkty/ogrod/nawozy/. Bardzo lubię kupować tego typu produkty przez Internet.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: tamara »

Myślę, że może Was także zainteresować brukarstwo Warszawa i okolice z firmą Remston: bruk.warszawa/pl/ . Odpowiednio ułożona kostka brukowa to dobre rozwiązanie do ogrodu. Warto o tym pomyśleć poważnie.

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Architekt ogrodów

Post autor: marysia »

Super sprawa! Jak macie naprawdę kogoś sprawdzonego, to warto skorzystać z jego usług :) Ze swojej strony mogę wam polecić: zadaszenia basenowe producent Korzystaliśmy z mężem z ich usług i bardzo sobie chwalimy. Mega nam pomogli z wyborem basenu oraz odpowiednim zadaszeniem.

lunko
Posty: 762
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: lunko »

A co powiecie na takie oltre/pl/zestaw-na-taras meble do ogrodu i na taras? Mi wysłał ofertę tą kolega z pracy bo od nich zamawiał i chwalił te meble. A ja właśnie szukam do siebie jakiegoś kompletu fajnego meblowego.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Architekt ogrodów

Post autor: Maczko0 »

My nie planujemy jakiegoś bóg wie jakiego ogrodu, ale czytam sobie sporo o zakładaniu trawników sklepdaglezja/pl/blog/zakladanie-trawnika-dobor-wlasciwej-mieszanki-nasion-kluczowy-dla-pozniejszego-wygladu-trawnika-nasiona-traw.html Też tak macie? takie porady są bardzo przydatne moim zdaniem

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Architekt ogrodów

Post autor: Sanfiko »

Skup się też na znalezieniu jakiegoś fajnego zestawu ogrodowego. Na chwile obecną zaczyna się sezon na te wszystkie meble, fotele i krzesła więc jest w czym wybierac. Możesz też zerknać tutaj sfmeble/pl/c/zestawy-ogrodowe-ogrod bo wiem, ze pojawiły sie tam fajne zestawy,

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Architekt ogrodów

Post autor: gbasia1 »

Jeśli szukalibyście później firmy, który zajmuje się aranżacją tarasów to polecam firmę Fabryka Tarasów :) Na fabrykatarasow/pl/ możecie znaleźć niezbędne informacje, ale sami korzystaliśmy z ich usług i są świetnej jakości.

lunko
Posty: 762
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: lunko »

W ogrodzie ja chcę moja altanę zabudować żeby wiatr nie przeszkadzał w wypoczynku. Tutaj gardenspace/pl/zabudowa-altany-przed-wiatrem znalazłem takie zabudowy wysokiej jakości, na tym mi zależy żeby na lata właśnie to było. Idę zamawiać.

Lucy
Posty: 47
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: Lucy »

Na pewno w ogrodzie warto postawić na profesjonalny i funkcjonalny projekt. Tym zajmuje się firma Trawarica z Dolnego Śląska. Wykonują m.in. nasadzenia, sieją trawniki z rolki lub nasion, wykonują systemy nawadniające, ale mogą też postawić altankę i zrobią oczko wodne. Wykorzystują materiały dobrej jakości. Tutaj możecie o nich poczytać trawarica/pl/ .