Architekt ogrodów

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Architekt ogrodów

Post autor: Perseuko »

Jeżeli szuka ktoś profesjonalnego architekta ogrodu to szczerze mogę polecić tą stronę http://kepkaogrody.pl/ . Są to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy zajmą się Twoim zleceniem z dbałością o każde szczegóły. Korzystałem z ich usług miesiąc temu i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony! Takich profesjonalistów jeszcze nigdy nie widziałem. Gorąco polecam!
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

MaryAnn84
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:29 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: MaryAnn84 »

A czy ktoś z Was może instalował może u siebie zbiorniki przeciwpożarowe? Myślałam, żeby założyć sobie taki u siebie w ogrodzie, żeby nie tylko się zabezpieczyć w razie pożaru, ale również nieco zaoszczędzić i wykorzystywać deszczówkę do podlewania roślin. Myślicie, że to dobry pomysł? Sprawdza się u Was?

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: poranek »

Hej. Nie powiem bo taki architekt ogrodów z pewnością doradzi nam no i jak zrobić by nasz ogród pięknie się prezentował. Jednak my jak na razie wolimy sami zająć się projektowaniem naszego ogrodu. Dlatego teraz rozglądamy się za dobrą i wytrzymałą kostką brukową bo jednak prze domem musi ona się znaleźć. Koleżanka poleciła mi tę firmę weranto/pl/ i raczej z jej usług skorzystamy. Pan bardzo fachowo i konkretnie polecił nam daną kostkę także nie musieliśmy jeździć i szukać

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: Zafira »

Taki architekt to chyba dużo kosztuje, dlatego wolałam we własnym zakresie urządzać swój ogród. Poza tym w rodzinie znalazło się wiele rąk do pomocy. Nawet mój szwagier zrobił specjalną huśtawkę z drewna, na której można świetnie wypocząć. Jak zamówię jeszcze do niej takie wygodne poduchy taniomania/pl/t/poduszki-na-hustawki-ogrodowe , to będzie można się na niej bujać komfortowo od rana do wieczora :)

Himyoc
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 21, 2020 12:25 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: Himyoc »

Jak urządzamy ogród to dobrze pomyśleć o funkcjonalnych a zarazem dobrze wyglądających leżakach. Takie z pewnością znajdziecie na tej stronie bench4home/pl/pl/c/Lezak-ogrodowy/38

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: lola »

My sami zaprojektowaliśmy nasz ogród i uważam, ze całkiem nieźle nam to wyszło :) Właśnie szukamy drabinek do basenu na taniomania/pl/t/drabinka-do-basenu i nowych mebli ogrodowych. Lato powoli dobiega końca, ale my chcemy już kupić wszystko na przyszły rok. Z reszta może uda się jeszcze trochę nacieszyć basene w tym roku.

Awatar użytkownika
tarpa
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 26, 2020 4:51 am

Re: Architekt ogrodów

Post autor: tarpa »

Całkiem ciekawa propozycja. Może się na nią skuszę.
Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: karamba »

To fajna opcja, bo ktoś nam powie, jak ma wyglądać nasza zielona przestrzeń. Podonbnie może być z aranżacją domu, ale nie zapominajmy, że projekt domu musimy sami wybrać. I tutaj możecie spojrzeć na Uroczy mgprojekt/com/pl/uroczy od MG Projekt. Nam się spodobał.

Bara66
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 11, 2020 12:58 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: Bara66 »

Jeżeli intryguje Cię ten temat to jak najszybciej przejrzyj ten materiał. Moim zdaniem znajdziesz w tym miejscu najaktualniejsze informacje. Spójrz w wolnej chwili - lilieidalie/pl .

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: walicja »

Moja sąsiadka od jakiegoś czasu rozgląda się za dobrym i takim konkretnym architekt krajobrazu Bo nie zna się na projektowaniu ogrodów a że w końcu spełniła swoje marzenie o domu z pięknym i dużym ogrodzie. Dlatego też zależy jej na dobrym i fachowym architekcie od ogrodów. Nie jestem do tego przekonana, aby ktoś inny projektował mi ogród ale każdy robi jak uważa