Architekt ogrodów

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: mirka00 »

Niestety, ale nie stać mnie na architekta ogrodowego. Do domu nie brałam, jakoś wszystko sama zaprojektowałam, to i z ogrodem sobie poradzę. Będę musiała tylko tutaj stiga/pl/o-nas/historia-marki-stiga kupić odpowiednie wyposażenie i jakoś to będzie. Mam taką nadzieję, przynajmniej.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: walicja »

Hej. Jak już mowa o ogrodzie to my chcemy od razu zadaszyć taras. Lecz jeszcze nie wiemy w jaki sposób to wykonać. Więc szukamy jakieś inspiracji w internecie. Dzięki temu udało nam się trafić na ofertę tej firmy woodgroup/pl/ w której to znajdziemy najwyższej jakości deski olejowane na taras. Także udało nam się za jednym zamachem załatwić i architekta do ogrodu ale także i sprawę tarasu

Tadek
Posty: 19
Rejestracja: czw paź 08, 2020 6:27 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: Tadek »

Jeśli ktoś ma na to fundusze, to naprawdę warto skorzystać z projektu profesjonalisty. My korzystaliśmy z projektanta ogrodów równocześnie z projektem domu współpracując z tą firmą unique-residence/com/projekty-luksusowych-rezydencji-willi-domow-klasycznych/. Projekt domu to totalna petarda, ale ogród w niczym mu nie ustępuję. Bardzo zależało mi na tym, żeby o rośliny łatwo się dbało i było to przyjemnością, a nie utrapieniem, żeby ogród sam sobie radził :) i naprawdę jestem zachwycona. Kiedy mogę, pracuję w ogrodzie, a jeśli przez jakiś czas nie mam na to czasu, to ogrodzie nie ma dramatu. Bajka :)

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: patriss »

Nie jestem nikim takim. Nawet bym nie śmiała udawać, że aż tak znam się na ogrodach, ale to jest fakt, że po prostu muszę się sporo na ten temat dowiedzieć, jednak jakoś sobie radzę. Kilka osób zazdrości mi pięknego ogrodu, bez chwastów. A przecież wystarczy coś takiego euroogrod/com/pl/pol_m_Agrotkaniny-siatki-i-folie_Agrotkaniny-3719.html zastosować i problemów już nie będzie.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: lunko »

Ja też szukam teraz architekta ogrodu który by dla mnie stworzył nowoczesną aranżacje. Wiem że na pewno będę chciał zamówić takie gardenspace/pl/lampy-w-ogrodzie lampy bo są stylowe i na pewno będą pasować do reszty mojego domu. A wy co o nich myślicie?

marysia
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Architekt ogrodów

Post autor: marysia »

Skoro mowa już o ogrodach to co sądzicie o zakupie szklarni? Ja od dłuższego czasu przymierzam się do zakupy takiej szklarni ogrodowej, mam już nawet na oku tę ofertę: botanic/com/pl/ Niemniej jednak, chętnie poznam także waszą opinię w tej kwestii.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: dorka4 »

Jeśli chcecie odmienić swój ogród, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj sklep.wolf-garten/pl . Mają tam nie tylko różnego typu mieszkanki traw, ale również nawozy czy też różnego rodzaju narzędzia oraz kosiarki. Wybór jest ogromny. Dodatkowo od czasu do czasu można trafić na fajne obniżki i dzięki temu sporo zaoszczędzić.

Plaster miodu
Posty: 4
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:52 am

Re: Architekt ogrodów

Post autor: Plaster miodu »

Pewnie padnie tu sporo ciekawych usług i towarów. Podsyłam Wam opcję dodatkowej reklamy - możecie promować swoje towary, umieszczając ogłoszenie w serwisie ogłoszeniowym tuoglosze/pl? Dzięki temu zwiększycie bezpośredni kontakt z zainteresowanymi. Można dobrać filtrowanie zależnie od miejsca, traficie do klientów z ogloszeniapodkarpackie/pl czy https://ogloszeniawielkopolskie.pl, a klienci będą mogli wyszukać to, czego szukają.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Architekt ogrodów

Post autor: farah557 »

Jeśli chcecie odmienić swój ogród, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj sklep.wolf-garten/pl . Mają tam nie tylko różnego typu mieszkanki traw, ale również nawozy czy też różnego rodzaju narzędzia oraz kosiarki. Wybór jest ogromny. Dodatkowo od czasu do czasu można trafić na fajne obniżki i dzięki temu sporo zaoszczędzić.
Założenie trawnika to jedno, a umiejętne dbanie o niego, to drugie. Prawda jest taka, że tylko dzięki odpowiedniej pielęgnacji trawa będzie dawała dobry efekt wizualny. Podstawą, by mieć ładny trawnik, jest regularna aeracja. Ja stosuję od czasu do czasu aeratorwplynie/pl/. Wygodna, płynna forma aeratora nie sprawia mi kłopotu, a efekty są rewelacyjne. Trawa rośnie zdrowo i widać, że się nie dusi.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Architekt ogrodów

Post autor: mirka00 »

Może i kiedyś myślałam o czymś takim, ale dziś to raczej się na to nie zdecyduję, bo raz, że przez covid wszystko podrożało, to dwa, mam problem z tym że być może architekt nie przygotuje mi tego, co ja widzę przed oczami. Wolę tutaj egarden24/pl/ się obkupić i spokój, sama aranżować będę.